1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

8 tygodni z UFC Personal Trainer - Stephanie

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Xavaris, Lipiec 5, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Xavaris

Xavaris Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    DDZ
    Ni to trailer, ni reklama. Po trochu z tego i z tego. O co chodzi? Dano trzem ludziom UFC Personal Trainer na 8 tygodni i sprawdzano ich kondycję, siłę i wagę. Zobaczcie co można zdziałać z Kinectem.

18 centymetrów mniej w pasie i ponad 3 kilogramy mniej wagi? Brzmi świetnie, ale zwróćcie uwagę na te małe napisy u dołu ekranu mówiące, że do osiągnięcia takiego efektu potrzebna jest także odpowiednia dieta a za straconą wagę "testerom" najzwyczajniej płacono. Szary użytkownik takiej motywacji nie będzie miał, ale jak można, to można.

Jasne, identyczne wyniki można osiągnąć bez dodatkowych programów, ale taka pomoc może się okazać niezwykle cenna dla ludzi, którzy zapominają o ćwiczeniach bądź ćwiczenia wydają im się nudne.

Źródło : YouTube

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Cze'si0

Cze'si0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    W sumie kupię i sprawdzę czy takie dobre ;_P ale i tak o wiele lepiej zapisać się na jakieś mma albo inne sztuki niż jakieś gry.

4. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    No cóż, dla mnie to gdzieś w 40% prawda.
    Ale w sumie, jakby mi płacono to kto wie :D

5. ariel111c

ariel111c Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Etam bzdury. Wystarczyłoby tylko odstawić te pączki i fastfoody :)

6. servanor

servanor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wiadomo, że trochę kalorii się spali machajac nogami i rękami. Można traktować to jak trening cardio i przy diecie oponke się zrzuci

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

7. Ruzyk

Ruzyk V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Przemyśl
    nie wiedziałem, że usunięcie fast foodów i innych wysokokalorycznych potraw = kondycja fizyczna + zrzucenie kilku kilogramów i zyskanie lekkiej rzeźby mięśniowej...

ja w sumie to wierzę, każdy wysiłek fizyczny jest dobry, a mając przed sobą trenera, nawet takiego wirtualnego... jak dla mnie same pozytywy, na dodatek kilka lekcji mma nie zaszkodzi ;) jak będzie więcej hasju, to z pewnością spróbuję

8. servanor

servanor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Lekka rzeźbę mięśni to może osiagniesz, spalając tłuszcz ale wątpię żeby były u większości przypadków jakieś mięśnie ;) a co do treningów mma to nazwalbym to raczej aerobik :)

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

9. Firioth

Firioth Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak za kasę to pewnie jedli tynk a na deser ziemia. A tak poważnie to moim zdaniem fajnie tak potrenować "MMA" niby to zwykłe kopnięcia i machanie no ale zawsze coś. I oczywiście nie każdego stać na prywatnego trenera, a ta gra nam niby to serwuje. Ja myślę że to fajna rzecz i odskocznia od gier typu głaskanie kotka (jeśli chodzi o kinect oczywiście) ;]

10. ariel111c

ariel111c Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No od tego na pewno dostaniemy super kondychę i sylwetkę chyba, że całymi dniami przesiadujemy przed konsolą :) Uwierz mi to tylko jeden wielki głupi "chwyt" ogólnie kinect jest ok, ale to całe mma to nic więcej jak takie "podwórkowe przepychanki" :) Lepiej wyjść na świeże powietrze i potrenować samemu na boisku :) Pozdro 4 all.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum