1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

8ms ,5ms i xbox

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Blood., Listopad 9, 2008.

1. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam, mam takie pytanie, czy różnica jest bardzo zauważalna, mam telewizor z czasem reakcji 8ms, lecz mówiono mi, że gry mogą na nim w dynamiczniejszych momentach przymulać. Czy to prawda? Czy różnica 3ms ma takie znaczenie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. barandek

barandek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Odp: 8ms ,5ms i xbox

Ja się tak dałem nabrać jak w sklepie było napisane, 3ms, a gość mówił że to tylko chwyt bo to tylko na czarną plamkę czyli nie wiem jak to dokladnie jest, ale na kolor nie reaguje tak szybko, aczkolwiek ms to jakies ulamki sekund jak podejrzewam, wiec czy zauwazysz roznice ? nie mam pojecia ;D

4. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Chodzi o to, że tv może czasem nie wyrabiać i sie może włączyć niechciany slow motion. Jak narazie wszystkie gry jakie testowałem były bez zastrzeń, lecz zastanawiam się, czy to jednak może gdzieś się objawić :p

5. incubus

incubus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ruda Śląska

Nic niezauwazysz nawet przy 16 mili.

6. skinny500

skinny500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    TG

Żadne slow monition. Obraz może smużyć przy szybkich scenach i tyle. Jak autor u siebie tego nie zauważył tzn e jest ok i tyle. Nie ma się czym przejmować

Wczytywanie...

Poleć forum