1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

______problem z kinect______

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez patryklolo, Styczeń 8, 2011.

1. patryklolo

patryklolo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć, dostałem pod choinkę xbox'a 360 kinect. wszystko chodziło OK. Z tydzień nie używałem kinecta. Gdy chciałem wlączyć, podłączyłem kinecta i wlozyłem płyte i w grze było (invalid cos tam (000000011)) Nie wiem o co chodzi.... Wyciągnełem płyte i była porysowana mocno, ale tylko takie koło, a gdy wkładałem, tego nie było.. Prosze o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. Fannadil

Fannadil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
    Kiedy plyta byla w napedzie ruszales xboxem ?

4. saperxd

saperxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdańsk
    płyta do wyrzucenia nawet regeneracja nie pomoże

5. Antek22

Antek22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bielsko
    taka mala rada na przyszlosc ,kiedy grasz gre z plyty lub ogladasz film itp. staraj sie nie ruszac xboxem ,nie zmieniac jego polozenia itp. A jak grasz na kinekcie to uwazaj zeby nie skoczyc tak by sie przewrocil.

6. mateusz1167

mateusz1167 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tak jak koledzy wyżej Ci poradzili nie ruszaj xbox'em podczas, gdy sprzęt wczytuje płytę. Niestety płytka nie nadaje się do niczego ;/

7. Wonex

Wonex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Człowieku , który postawiłeś ten temat ile było takich tematów w sprawie tych durnych porysowań i błędów ze strony gracza. Najlepiej rozważ to co robisz a potem czyń swą powinność.

saperxd

Regeneracja płyty dała by radę , ponieważ miałem raz coś takiego i ta właśnie płyta jeszcze do dziś działa tylko jest problem długo się czeka na zrobienie regeneracji ja czekałem gdzieś tydzień żeby mieć możliwość otrzymania gierki.

Poleć forum