1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

A może wolisz mechy? Szykuj się na Reign of Thunder

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez ROBI772, Luty 21, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Reign of Thunder to najnowsze dzieło twórców lubianego MechAssault. Znów zasiądziemy za sterami wielkiej kroczącej maszyny. I to całkowicie za darmo!

Jeżeli zamiast dinozaurów z Orion: Dino Beatdown wolicie wielkie stalowe bestie, to właśnie ta gra powinna was zainteresować. Twórcy Xboksowego MechAssault, studio Day 1, przygotowuje bowiem nie lada kąsek. Tym razem dla posiadaczy PC.

Powyższy filmik niech będzie najlepszą reklamą dla Reign of Thunder. Dzieje się dużo, dużo się ulepsza i same mapy też na małe nie wyglądają. Jeżeli tylko mikropłatności nie zjedzą tej produkcji, to możemy mieć nowy sieciowy hit. A jeżeli coś nie wypali, to zawsze pozostaje liczyć na konkurencję w postaci zapowiadającego się nieźle i również darmowego Hawken. Lepszej konkurencji po prostu nie można sobie wyśnić.​

źródło: Gamezilla​

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    jak dla mnie nie must have

4. slimak_110

slimak_110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowe Miasteczko
    0:54 drugi mech wygląda jakby miał trampki. Nie podchodzi mi to jakieś za bardzo plastikowe. Hawken prezentuje się o niebo lepiej.

5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1686
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Wiem wiem zjadą mnie :D no cóż..

Dla mnie gra typu : Nie warta 3-4 zł na Verbatimke :D

6. Keryy

Keryy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ogldając, na samym początku pomyślalem, ze musze ja miec. Ale pozniej? Eh... Szkoda czasu na sciąganie. Myslałem, że bedzie jak mechy w FEAR3.

7. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Nie, co to jest ?? Nie dziwię się że za darmo to dają.

8. Lusus

Lusus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Za szybkie. Powinni zrobic cos w stylu Chromehounds, a tu wyglada jak Halo z mechami. Czekam na Mechwarrior Online.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum