1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

A nowy kontroler Sony wygląda tak (ale tylko na razie - to prototyp)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez TymonPRO, Czerwiec 2, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Prezentacja bardzo wstępnej wersji nowego kontrolera do PS3 była jednym z ciekawszych momentów konferencji Sony. Może po Project Natal nie robiła już takiego wrażenia, ale moim zdaniem i tak wygrała z Wii Motion Plus. Deweloperzy dostaną nową, ciekawą zabawkę, z którą będą mogli eksperymentować w swoich grach. Mam nadzieję, że odpowiednio ją wykorzystają.

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=zGcOPwAvPvc&eurl=http%3A%2F%2Fpolygamia%2Epl%2FPolygamia%2F0%2C0%2Ehtml&feature=player_embedded[/YOUTUBE]

PS Odpalając powyższy filmik sciszcie głośniki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Artur 25

Artur 25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Myśle ,ze project Natal wypadł lepiej bynamiej ja tak myśle. PS3 musiało sie przecież zrewanżować to było oczywiste ,ze nie mogą być gorsi od Xbox 360 ,ale Project Natal lepiej wyglada tyle ;].

4. Gregigregi

Gregigregi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poole/UK
    Bez dwoch zdan...

5. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    project Natal miażdży:D!!!

6. WarreNPL

WarreNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    stalowa wola
    Natal lepszy na bijatyki i Fifę po za tym Natal nie potrzebuje żadnego kontrolera ;)

7. CoOokie

CoOokie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    الجانب الثاني لل
    No ale panowie od PN robili coś po raz pierwszy (jak się domyślam), a za sprzętem do PS3 stała ekipa odpowiedzialna za Eye-Toy'a, który jest rozwijany od ładnych paru lat. To zupełnie inne kategorie, jak dla mnie, i mi obie się spodobały :)

8. DusiekPL

DusiekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grójec
    Kurde dla mnie to co on trzymał w ręku to wygląda jak zwykły wibrator :D Takie moje odczucie :) Pomysł ogółem fajny, ale naprawdę niech popracują troche nad wyglądem :D

9. Ulus

Ulus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    krk
    ktos podsumowal te wszystkie gadzety bezprzewodowo-multimedialne tak:

Eye-Toy lepszy od Wiilota ale gorsze od Natal

wniosek:
    M$ kicks some ass again

:))

10. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    wczoraj Sony pokazało swój prototyp wg mnie jest on bardziej użyteczny.
    co prawda przypomina bardziej wilota ale zapewnia większą precyzje oraz wg mnie szersze zastosowanie. prawie całość pokazu ms to był wcześniej przygotowany show. widać ze ruchy ludzi nie do końca sa odzwierciedlane na ekranie, a ten wirtulany chłopiec to wg mnie cos jest jeszcze w powijakach i tez nie bylo to do końca live. prototyp sony ma sie pokazac na wiosne 2010 natomiasy MS milczy na ten temat

11. MiSzCzU

MiSzCzU Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Fajnie byłoby zagrać z tym w jakąś grę RPG, jako miecz.
    Świetny pomysł

12. Mr.Hankey

Mr.Hankey V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Różnica miedzy tym co pokazało Sony a Microsoft jest taka, że Natal wyjdzie niewiadomo kiedy, ale będąc realistą wiadomo, że nie prędko, a kontroler Sony ma być dostępny w 2010 roku. Czyli Sony zapowiada faktyczną przyszłość, Microsoft nieco fantazjuje, choć trzeba przyznać, że perspektywa fajna.

13. CwK Bialy

CwK Bialy Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Dlaczego mówicie, że ten kontroler jest lepszy od Wiilota? Bo jest dokładniejszy?! Nie prawda... Widzieliście nowego Wii Motion + ? Przecież był na konferencji nintendo pokazany. Ten kontroler PS3 to w 95% kopia tego urządzenia do Wii!!!

14. Staroch

Staroch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    to wyglada tak jakby sony zobaczylo project natal i wciagu 12 godzin chcieli zrobic cos podobnego zeby przepic MS :D cos nie wyszlo

15. Kuzarek

Kuzarek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów wlkp.
    Na pierwszy rzut oka tez tak pomyślałem ale po 5 minutach doszedłem do wniosku ze sony najpierw zobaczyło project Natal przez dziurkę od klucza M$ i wykonał to w 20H :D

16. WReki

WReki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    w 100% mogę się z tobą zgodzić, pierwsze moje myśli jak zobaczyłem to "coś" na E3 to były "wibrator do PS3 z zmieniającym kolorem główki". Z tego co wiem to do tego "wibratora" będzie dodatkowo kamerka która zamiast pada będzie w nasze ręce (na ekranie) podstawiać miecz i inne rzeczy (tak jak to było widać na filmiku). Miejmy nadzieje, że ten pad nie będzie miał wibracji, bo w przeciwnym wypadku to większość z dziewczyn się nie odczepi od PS3.
    Pomysł spoko ale i tak MS wygrywa z "projektem natalki"

PS. Kiedy wyjdzie ten pad do PS3 to jest tak samo wiadome jak to kiedy wyjdzie Project Natal, obydwie rzeczy zostały na E3 pokazane więc muszą wyjść, ale kiedy to już nikt wam nie powie.

17. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop
    Mimo wszystko ja bym się nie martwił o Project Natal.
    Pamiętajmy,ze de facto Microsoft nie zrobił tej kamerki 3D.Microsoft po prostu kupił cala firmę,do której należny patent na to rozwiązanie.Kto śledzi newsy z branży IT na pewno o tym słyszał.
    14 miesięcy temu ta technologia była już rozwinięta do takiego stopnia jak na zamieszczonym filmiku.Microsoft od bodajże roku jest posiadaczem tej firmy.
    YouTube - [CES 2008] 3DV Zcam

Myślę,ze M$ jest w fazie przygotowanie sensownych gier na XBLA aby produkt okazal sie sukcesem marketingowym.Buduje solidne fundamenty na przyjecie ProejctN.

18. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź

Własnie o tym mówiłem na SB że gdzieś już to widziałem jak M$ to pokazywał.

To co pokazało sony moze okazać się lepsze... Ale szczerze? Nie wydaje mi się.

19. zakrawacz

zakrawacz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    Ja zgadzam się z jednym tylko takim głosem wcześniej - w grach będzie mega ważna idealna synchronizacja ruchów i zczytywanie ich bez laga.

Wii jest takie niby super ale nie ma nań poważnych gier (choć się robią, wiem). To, że ktoś każe za 200zł kupić dokładkę, która sprawi, że pad nie będzie już inwalidą to ja dziękuję.

z drugiej strony natalka ma swoje możliwości ale przyznajcie - lag jest ogromny - jest znacznie gorzej niż z wii - laska w majlo musiała powoli majtać po wodzie bo inaczej w ogóle nie byłoby synchronizacji. To będzie fajny bajer do oglądania na jutubie ale pomyśl - grasz w multi i liczy się każdy ułamek sekundy - ale nie masz tego ułamka
    hehe
    nie masz nawet całej sekundy
    i tak gry netowe zamienią się w walkę tetryków :)

buahaha - już widzę mikrosoft sprzedający kamerkę po okazyjnej cenie 500zł
    (ew 300zł więcej za wibrator). Przydałby się taki wibrator co by wysyłał w innym spektrum początek i koniec wibratora (współrzędne) do kamery - to by była taka koncepcja psxbox 3 60 :)

20. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Ja wolałbym dwie kolorowe pałki niż Natalke. Kamerki nie da się użyć do wielu gier, pałki będą miały większe zastosowanie. Natal bardziej zaawansowany technologicznie lecz do połowy gier się nie nadaje

21. pawlakgsu

pawlakgsu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczytno
    szczerze???...nie interesuje mnie to;p

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.