1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

A takie dziwne zjawisko :)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kaligula1984, Maj 2, 2010.

1. kaligula1984

kaligula1984 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Częstochowa
    Witam ,
    na naszym forum i nie tylko natknalem sie na nadzwyczajne zjawisko :)

a dokladnie chodzi o dział "zamienie" jak wiadomo chce wymienic moje psp na xboxa poniewaz psp nie uzywam a x chectnie przydalby sie chrzesniakowi .. i tutaj natykam sie na zjawisko rezygracji z zamiany :

osoby ktore bardzo chca sie zamienic ze mna baaa juz nawet chca wysylac konsole w super stanie super sprawna nie otwierana poprostu IDEALNą w momencie rezygnuja z zamiany gdy prosze o nakrecenie filmu ktory pokazuje czy konsola dziala czyli wlączenie, odpalenie gier itd...:D juz 6 osob z forum chcialo sie zamienic ale kazdy po mojej prosbie rezygnowal w prawie kazdym przypadku odrazu po prośbie :) zjawisko jak najbardzie nadprzyrodzone nadaje sie do X-files :) ja oczywiscie z pytan sie wywiazuje wysylam filmik z nakreceniem konsoli :D ale no coz :) bywa :D

Pozdrawiam

A wlasnie jak wasze doświadczenie z tego dzialu ???

2. Lotnik421 Xbox One

3. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    ja dzięki giełdzie znalazłem dobry serwis niedaleko mnie a co do tych twoich zjawisk no to oszuści i tyle co poradzić .

4. kaligula1984

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Częstochowa
    I przed chwila dostalem nastepna oferte :) udalo mi sie przesledzic posty uzytkownika i okazalo sie ze konsole ma padnieta :) czy gupota ludzka niezna granic a moze to brak sprytu ? narazie ciagne goscia za jezyk ... i zobaczymy co bedzie jeszcze krecil :)

5. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk
    Ciężko znaleźć związek tej sprawy z forum, ale temat zostawię jako ostrzeżenie dla ludzi chcących skorzystać z tego działu. Ostrzegamy za każdym razem, że trzeba trochę pomyśleć zanim cokolwiek się uczyni i się trochę zabezpieczyć, bo my możemy co najwyżej zbanować użytkownika po całym zajściu. Na całym świecie są oszuści i trzeba się z tym liczyć, niestety. Zawsze powtarzam, by używać serwisów typu Allegro do wszelkich transakcji w dziale giełda i nie lecieć na produkty z ceną obniżoną o 80% w świetnym stanie, bo to na pewno jest oszustwo. Z mojej strony mogę tylko dodać, że mi przykro, iż takie zjawisko ma miejsce także na naszym forum, ale cóż ja mogę tutaj zdziałać?

6. KrystekxDD

KrystekxDD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jezeli chodzi o zamiane to jak bym preferowal osobista bo na odleglosc kazdy moze probowac cos zrobic zeby miec latwy zarobek(oszustwo)

7. kaligula1984

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Częstochowa
    niestety było tak jak myslalem :( no nic trzeba tak jak Admin radzi uważać uważać i nie napalac sie na niby okazje ktore takowymi nie bedą :)

Pozdrawiam

8. trochos

trochos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Toulon
    również go sprawdziłem:D
    I 100% oszust

9. antado

antado Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    niestety internet ma to do siebie, ze kazdy jest anonimowy i moze robic, mówić, pisać co tylko chce... aczkolwiek najbardziej boli fakt, ze rodak rodaka za przeproszeniem chce wydymac... podobne zjawiska mozna zaobserwowac na allegro, gumtree itp. ponadto, ja osobiscie przezylem calkiem niedawno podobna akcje tyle tylko, ze juz pojechalem na umowione spotkanie w sprawie sprzedazy telefonu (ja sprzedawalem) koles umówil sie ze mna w konkretnym miejscu, pojechalem, poczekalem ponad 30min po czym dostalem smsa, ze jednak pacjent sie rozmyslil i zebym spadal... jak to sie ma do problemu tego tematu, otóz jak już wspomnialem - rodak rodaka... miejmy sie na baczności u ufajmy tylko sobie.. i swoim mamom :D mam 30 lat na karku i ona jeszcze nigdy mnie nie oszukała :)

10. Melkorn

Melkorn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Konin
    aczkolwiek sa osoby ktore nie sa oszustami lecz aby ich w tym calym potoku cwaniakow odszukac to jest wlasnie sztuka ktora nie udaje sie kazdemu :)

11. grzebcio33

grzebcio33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żagań
    ehhh
    Ta pazerność ludzi nie zna granic żeby się wzbogacić oszkają ;/

12. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Tylko trzeba uważać żeby nie popaść ze skrajności w skrajność i każdego usera który sprzedaje coś taniej uznawać za oszusta.

13. TomalasPL

TomalasPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wwa
    Jeśli chcecie sie wymieniać to polecam na GameTrade(to nie ma być żadna forma reklamy poprostu polecam) zrobiłem tam juz kilka wymian i było spoko. Są komentarze na temat poprzednich wymian i system ocen, więc łatwiej uniknąć trafienia na oszusta.

14. kimek

kimek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja takze polecam GameTrade !!

15. vitos255

vitos255 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia: