1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

AAA: nowy wrestling na wszystkie konsole

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez QuickShare, Czerwiec 28, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. QuickShare

QuickShare Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Torun
    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=f2azV-B_cps&feature=player_embedded[/YOUTUBE]

Nie wiem czy czyta nas wielu miłośników wrestlingu, ale jeśli gracie w obecnie popularne bijatyki, to luchadorów powinniście kojarzyć. El Blaze z Virtua Fighter 5 czy El Fuerte ze Street Fightera IV to doskonałe przykłady zapaśników walczących w stylu lucha libre, który charakteryzuje się nie tylko maskami na twarzy, ale i niezwykle szybkimi i widowiskowymi walkami z wieloma bardzo trudnymi ewolucjami wykonywanymi w powietrzu. I AAA: El Videojuego na licencji takiej właśnie luchadorskiej, meksykańskiej federacji AAA zmierza na PS3 i 360, a w dalszej kolejności również DS, Wii i PSP. Szczegółów nam poskąpiono i do obejrzenia mamy tylko krótki teaserek. Ale ja i tak się cieszę, nareszcie jakaś odmiana. Mam tylko nadzieję, że gra będzie bardzo dynamiczna i chociaż zdaję sobie sprawę, że Smackdown vs. Raw pewnie nie prześcignie, to niech chociaż stanowi niewiele gorszą alternatywę.

AAA: nowy wrestling na wszystkie konsole

2. Lotnik421 Xbox One

3. gumis

gumis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Gra zapowiada sie nawet fajnie zobaczymy czy będzie lepsza od Virtua Fighter 5, Street Fightera IV, FN ROUND 4, WWE, itp, czy będą jakieś sztuczki magia, czy zwykła czysta walka...

4. QuickShare

QuickShare Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Torun
    Wydaje mi się "Gumiś" , że to będzie na tej samej zasadzie co WWE ... Tyyyylko , że będą to walki z federacji AAA .

5. Staroch

Staroch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    to bedzie to samo co federacja wwe tylko w maskach i bardziej popisowe akrobacje itd. i tam sa bardziej piorkowi zawodnicy :D nie tak jak w wwe np. undertaker :D
    z tego traileru grafika prawie taka sama jak w wwe raw vs smackdown 2008. jak wyjdzie to sie zobaczy czy fajna : )

6. magiczny

magiczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Uwielbiam wrestling, często oglądam w telewizji, więc nie wypadam mi w to nie zagrać.

7. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    No może być ciekawie. Jak to już napisał autor newsa ważne żeby gra była dynamiczna.

8. Agron95

Agron95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Z taką grafiką to nie ma co konkurować z WWE może z WWE smackdown! VS RAW 2007. Ja tam wolę WWE. A tak swoją drogą ciekawe czy będzie tam Rey Mysterio? Z tego co wiem kiedyś występował w meksykański wrestling

9. Andrewww1991

Andrewww1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chrzanów
    ale plastikowe postaci... Ja jednak zostanę przy tym co jest -narazie:)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum