1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aaa pomoc prosze pomocy konsola

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Mich602, Kwiecień 10, 2012.

1. Mich602

Mich602 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    przeróbka konsoli

Ej ja mam pytanie . Czy moge przerobić konsole xbox slim 360 4gb dysk + kinect ?
    a najlepej bez rozbierania niczego . a i chce włożyć dysk 250gb

-=SETH=- //Nazwij normalnie temat.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rainbowek

Rainbowek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jesteś zbyt głupi by doszukać się informacji które widziałem tu gdzieś z 20 razy a ty chcesz konsolę przerabiać? Hahaha to przerasta twój umysł.

@Naprawdę nie chcę być niemiły dla innych ale na tym forum jest wątek o przerabianiu konsol - więc użyj tej szukajki.

4. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    I to jeszcze bez rozbierania konsoli :)

Jeżeli data produkcji do sierpnia to da się przerobić, nowszych na chwilę obecną nie.
    W dziale LT jest poradnik co i jak.

Wczytywanie...

Poleć forum