1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aaron Greenberg chciałby zobaczyć Uncharted na Xbox One

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 9, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Każda z platform może poszczycić się wyjątkowymi ekskluzywnymi tytułami, które skłaniają graczy do wydania gotówki na nowy sprzęt. Microsoft ma między innymi Forzę, a Sony może pochwalić się dla przykładu serią Uncharted. Aaron Greenberg powiedział wprost, że chciałby zagrać w przygody Nathana Drake’a na konsoli amerykańskiej korporacji.

Na wstępie pragnę zaznaczyć jedno – tak, Sony nigdy nie zgodzi się na przeniesienie jakiejkolwiek odsłony Uncharted na konsolę Microsoftu, ale sądzę, że słowa Aarona Greenberga są bardzo miłe.

Przedstawiciel amerykańskiej korporacji, który od półtora roku pracuje nad marketingiem produkcji na Xboksa One, otrzymał podczas live-stream bardzo nietypowe pytanie – jaką grę chciałbyś przenieść na Xboksa One, która zadebiutowała już na innej platformie?

Greenberg specjalnie długo się nie zastanawiał i powiedział, że na pewno chciałby zagrać w przygody Nathana Drake’a. Następnie pracownik Microsoftu wymienił serię MLB: The Show, ponieważ Xbox One nie posiada gry AAA traktującej o baseballu.

Nikogo nie powinny dziwić te słowa – w ubiegłym roku nawet Phil Spencer powiedział, że czasowa ekskluzywność Rise of the Tomb Raider jest odpowiedzią na Uncharted 4. Firma stara się zaoferować swoim klientom ciekawe produkcje, więc postawiono zaoferować pomoc Crystal Dynamics.

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1223
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    To może tak by się wzięli i stworzyli podobną serię gier ? Sony nigdy nie odsprzeda U M$ tak jak M$ nie odsprzeda Forzy i tyle w temacie.

4. jagmar

jagmar Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    159
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    no własnie się wzieli i dlatego powstaje Quantum Break...

5. krzys1190

Polubienia:
    1223
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Co ma piernik do wiatraka ? To są dwie różne mechaniki.

6. Punisher

Punisher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Chełm, Poland
    MicroShitowi nigdy nie chciało się robić fajnych serii. Nie mieli nic przeciwko Unchartedowi, nic przeciw God of War, Last of Us ,i tak samo z interaktywnymi jak Heavy Rain, Beyond. Jedynie Forzą mogą się bronić, a tak to nie mają nic ciekawego do zaskoczenia

irokez1337 lubi to.
  7. jagmar

Polubienia:
    159
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Twoim rozumowaniem powinni zrobić dokładnego klona Uncharted ? Oczywiście że będa się te gry od siebie różnić (to chyba oczywiste - bo po co tworzyć klona już istniejącej gry ?) ale chyba nie próbujesz zaprzeczyć, że QB jest swojego rodzaju odpoedzią na Uncharted... Grą, której grakowało na X1...

po drugie przypomnę Ci jaka gra na dniach ma swojąpremierę - Tomb Raider. Tak wiem (Twoim tokiem rozumowania )- to też nie jest klon Uncharted wiec znów mozna stwierdzic, że

...

8. krzys1190

Polubienia:
    1223
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Dorabiasz ideologie gdzie nie trzeba i mi coś imputujesz jak ci wygodnie... Tomb Raider zostanie wydany także na Ps4 więc twój argument jest o kant tyłka. Napisałem wyraźnie podobną a nie klon naucz się czytać.

9. jagmar

Polubienia:
    159
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    oczywiście, że zostanie wydany... tylko że za rok... więc jednak M$ coś robi w tym kierunku żeby mieć (jak to określiłeś) podobną grę do Uncharted... której (póki co) nie będzie na PS4... Więc jednak coś robią...

i jak rozumiem QB i Uncharted to dwa różne gatunki gier ? Hmmm myślałem, że obie to TPP/TPS... no ale widocznie jestem w błędzie ;)

pozwolisz że na teksty w stylu "naucz się czytać" nie będę odpowiadał... Bo jest to co najmniej płytkie ;)

10. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Uncharted jest hmm nudny :) Jak i god of war . :)

11. krzys1190

Polubienia:
    1223
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Może jednak naucz się czytać bo znowu sobie coś zmieniasz na swoje jak ci wygodniej, napisałem mechaniki a nie gatunki...
    Słabe to jest ,,(Twoim tokiem rozumowania )''...

12. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    a forza i uncharted nie? :p

ogólnie w EXach to właśnie jest piękne... że są dostępne tylko na jednej platformie i, moim zdaniem, niech tak zostanie :)

13. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1060
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Microsoft powinien popracować nad swoimi grami. w tym momencie nie ma nic. halo Forza hmm :)

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

14. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Akurat gdy wychodziły Unchartedy miałem X360 ale dla każdej odsłony tych gier kupowałem na chwilę PS3 by je przejść i jak dla mnie gierki pierwsza klasa, a na pewno nie nudne.
    Owszem wiem, wiem na temat gustu się nie dyskutuje, jednemu dany tytuł się podoba, a drugiemu nie musi - i to jest piękne w exach że każdy może wybrać sobie daną platformę gdzie znajdzie coś bardziej ciekawego dla siebie i tak powinno zostać...

15. pitzmaker

pitzmaker Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Grałem w God of War 2 na PS2 i ta gra to była miazga. Nie wiem jak jest z kolejnymi częściami, ale myślę, że są ciekawe. Ja z chęcią bym w nie zagrał.

16. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1653
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    W exach Sony zawsze miażdżyło M$ więc tu nie ma nawet dyskusji. PS3 w exach miażdży X360.. Oby XO powalczyło godnie z PS4.

Jak chodzi o Uncharted na XO to "za górami, za lasami.. siedział Major Nelson z marzeniami.." :p

maxoff lubi to.
  17. krzys1190

Polubienia:
    1223
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Kiedyś byłem przeciwnikiem gier na wyłączność i w zasadzie dzisiaj jestem gdzieś pośrodku wiem że właśnie dzięki temu mamy wiele konkretnych produkcji które mogły by się nie ukazać albo byłyby cienkie jak barszcz z papierka. Niemniej jednak niezaprzeczalne jest to że są gry multiplatformowe które są konkretne jak Wiedźmin 3 i jakoś nie musiał być to ex na konsole by sprzedał się fenomenalnie.
    Prawda jest prosta exy są tylko po to byśmy wydawali kasę na konsole i drogie akcesoria dla niej, dobre gry same się bronią i nie potrzebują takich środków bo ludzie je chętnie kupią.

18. MatGlo

MatGlo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krakow, Poland, Poland
    Microsoft miał Fable ale to spaprał a szkoda bo 4 mogła być czymś fajnym

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Ostatnia edycja: Listopad 12, 2015
Wczytywanie...