1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Abgx 1.0.5 Replay sector is blank Assasin Creed Bratherhood

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez AdamR, Marzec 14, 2011.

1. AdamR

AdamR Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Mam wielki problem i dlatego po raz kolejny poruszam ten temat. Jak skanuje obraz programem abgx 1.0.5 to mam informację

Ap25 Replay sector is blank.

Nie wiem zupełnie co zrobić. Dodam, że abgx jest ustawiony według poradnika. Korzystałem też z poradnika jak przygotować obraz ISO do nagrania, także wgralem jakiegoś patcha ale to też nic nie dało cały czas pojawia się taki komunikat. Co mam zrobić bardzo proszę o POMOC.

2. Lotnik421 Xbox One

3. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    tzn ze do tej wersji nie ma pacza i tzw **** nic nie zrobisz

4. AdamR

AdamR Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zupełnie nic nie da się zrobić ? A jeżeli rzeczywiście nie ma patchów to czy jest jakaś szansa że powstaną ?

5. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    ściągnij inna wersja

Wczytywanie...

Poleć forum