1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Abgx 1.0.5

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez danielt83, Marzec 30, 2011.

1. danielt83

danielt83 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam mam pytania odnośnie przygotowania obrazu pod lt+ / granie live/ czy jesli przepuszczę wszystko w abgx1.0.5 /level3/ komunikaty bedą zielone czy konieczne jest patchownie ss i dmi . Czy ss i dmi musi być do danej wersji /Pal RF... / i czy przy patchowaniu ss i dmi jesli wszystko w abgx jest na zielono trzeba zaznaczyć opcje ,,Patch even if stealth passes''?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mały25

mały25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pabianice
    heh kolego, zmieniasz wave pewny ban :D

4. KamileQ

KamileQ Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wieliczka
    A masz ixtreme lt 1.1 +

5. danielt83

danielt83 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    mam lt+ /bez1.1/ .czyli tym ss i dmi zmieniam wavy /nie wydaje mi sie/? według tego tematu http://xboxforum.pl/iso-f31/przygotowanie-obrazu-iso-do-gry-na-lt-73831.html wgrywanie ssv2 i dmi zwieksza bezpieczeństwo w necie? chciałbym to tylko pozbierać do kupy bo mam malo czasu/ praca/ Chciałbym w takiego crysis'a 2 i kilka innych w necie pograć.

Wczytywanie...

Poleć forum