1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Abgx 360 a nagrywanie płyt

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Master50, Maj 27, 2014.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Master50

Master50 Banned

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam mam następujący problem z nagrywaniem ihasem rev b pod lt 3.0 od kiedy nie działa połączenie abgx360 a co się dzieje:

1)Nagrywałem 4płyty complex-wolfenstein 1 i 2 dvd z użyciem abgx 360 z działająca bazą, działa bez problemu.
    2)Następnie 3 i 4 płytę po skanowaniu jak połączenie nie działa z bazą abgx 360 i się pojawiło błąd weryfikacji i plus błąd odczytu. Gra się nawet nie włączyła 2razy nagrane dla pewności.
    3)Czy ktoś podobnie miał po skanowaniu gier xgd3 abgx360 bez bazy połączenia i nagraniu?
    4)Nie wiem czy to nie wina wstawki.
    5)Nigdy nic takiego nie wystąpiło tylko jak problem z abgx360 bo jest błąd ,że nie może analizować topologii.
    6)Czy strona i połączenie z abgx360 bazą ruszy lub co się z nią dzieje?

Za Pomoc dzięki z góry

2. Lotnik421 Xbox One

3. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    już ruszyło

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.