1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ABGX 360 Adjust SS v1

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez daniel1004, Styczeń 12, 2014.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. daniel1004

daniel1004 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Warszawa
    Witam
    Mam pytanie co robi to opcja widoczna na zdjęciu:
    Mam obraz Battlefield 4 DVD 1 (Multi) przerobiłem ABGX'em z ustawieniami widocznymi na zdjęciu i nagrałem ihasem.
    Co daję ta opcja ,bo widziałem na pewnym filmie ,że należy ją zaznaczyć ,a boję się ,że gra nagrana z tą opcją nie jest bezpieczna na live.
    Dodam ,że mam Lt+3.0 i zależy mi na live.

2. Lotnik421 Xbox One

3. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    dodaje pliki ss1 dla kompatybilności ze starymi przeróbkami przy starszych grach głównie xgd2 lub tam gdzie nie posiada właśnie tego pliku np w ixtreme 1.6 itd , przy lt 2.0/3.0 niema znaczenia może być ale nie musi być zaznaczona ta opcja ,obraz będzie poprawny nawet na XLive jeśli dograna zostanie topologia dla lt 2.0 i lt 3.0 i wszystkie pliki zabezpieczeń pfi/dmi ss2.. i weryfikacja przejdzie pozytywnie na zielono lub na żółto jeśli nie ma w bazie tego tytułu , jeśli jest coś na czerwono to źle odraz niepoprawny,źle wykonany rip z płyty,błąd przy wypakowaniu z plików archiwalnych lub nawet problem z pamięcią ram gdy jest obciążona innymi procesami w systemie

4. daniel1004

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Warszawa
    Czyli nie powinno to wpływać na obraz ,bo XGD3 nie do się zrobić do Lt poniżej 2.0.
    Czyli ten obraz jest bezpieczny na live poniżej zdjęcia z ABGX:

5. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    śmiało do smażalnika możesz dawać ok

6. daniel1004

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Warszawa
    Więc mimo tej opcji gra jest bezpieczna na Lt+3.0,Xbox live i topologia została dograna?

7. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum