1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

abgx 360 problem z danymi online

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mateusz_44, Luty 13, 2012.

1. mateusz_44

mateusz_44 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Dębica
    Witam mam taki problem chciałem dzisiaj sprawdzić poprawność obrazu iso i niestety nie mogę go porównać do bazy danych abgx pisze ze nie może nawiązać połączenia i tak samo nie mogę wejść na stronę www abgx wywala błąd że strona jest nie aktywna czy możecie mi powiedzieć czy tez macie taki problem zapory systemowe mam wyłączone jeżeli by się ktoś miał pytać a wersja oprogramowani najnowsza :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. SerwisKonsol

SerwisKonsol Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Abgx.net smiga masz cos poblokowane

Wysłane z mojej XPERII Neo V za pomocą Tapatalk.

4. mateusz_44

mateusz_44 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Dębica
    dzieki wielki bede szukal problemu

Wczytywanie...

Poleć forum