1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Abgx a LT

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bobobo22, Kwiecień 1, 2011.

1. bobobo22

bobobo22 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam świeżak wiec tutaj pisze...

Mianowicie mam przeróbkę chyba LT bo na starym dashu chodziło mi Fable 3 i Black ops, AC:B nie chodziło mi bo wyskakiwało że zła płyta czy coś takiego ( dodam że miałem 2 różne wersje assassina) Teraz mam najnowszego dasha i tu moje pytania ?? Słyszałem że można na nim grać w gry zabezpieczone tym AP 2.5 nie mając przeróbki LT+ 1.1 tylko wystarczy dodać patcha do obrazu w ABGXie czy to prawda ??

Jeśli chodzi o ABGX to jak on działa ? czy są różne wersje ? z kad się bierze patche ? czy może one są już w tym programie ? jest jakiś opis gdzieśfunki tego programu co do czego służy ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. AiZo

AiZo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakĂłw, Poland
    Patcha to trzeba dograć właśnie na LT+ do tych gier! Nie zadziała na LT zwykłym wogóle, a na LT+ bez patcha.

4. bobobo22

bobobo22 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hmmm a to na LT chodziło Fable 3 i Blac ops ?? czy na LT+ ?? bo może mam LT+

5. AiZo

AiZo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakĂłw, Poland
    Fable 3 i Black Ops bez problemu chodza na LT jeżeli masz dashboard 2.0.9199.0 albo metodę 3 dashboardów 2.0.12416.0

Wczytywanie...

Poleć forum