1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Abgx błędy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez zibby1515, Marzec 17, 2010.

1. zibby1515

zibby1515 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Zmieniłem obraz modern warfare pod iextreme LT ale abgx wywala mi teraz takie błędy:

PFI is incorrect based on the date this game was authored (should have matched 4th wave)

Video Partition is incorrect based on the date this game was authored (should have matched 4th wave)
    Stealth check failed!

AutoFix failed

Czy te błedy beda mialy wplyw na nagranie płyty? I czy na multi nie sprawi mi to problemow i nie zwiekszy mojej szansy na Pana Bana?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Jak dla mnie to ten obraz jest spatchowany albo coś nie tak z tymi plikami... Obraz nie jest dobry

Możesz te pytanie zadać w tamtym drugim temacie a nie zakładasz drugi!

Wczytywanie...

Poleć forum