1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Abgx dogrywa topologię, weryfikacja wypalonej gry pokazuje 'topology data is blank'

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jagos, Listopad 17, 2014.

1. jagos

jagos Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Kilka dni temu założyłem wątek o wyskakującym komunikacie 'dysk nie jest obsługiwany'. Niestety, póki co nikt nie potrafi mi pomóc. Od kilku dni, na ile tylko wolny czas mi pozwala, robię research nt. możliwych rozwiązań. Dziś zauważyłem ciekawą prawidłowość: otóż abgx dogrywa mi topologię do pliku iso (na przykładzie borderlands: pre sequel):

link do loga abgx przepuszczanego obrazu (nie umiałem inaczej wstawić):
    WyslijTo.pl - Za duży załącznik? Problemy z pocztą? WyslijTo.pl :))) Przesyłanie i hosting plików.
    Wydaje mi się, żę wszystko jest ok. Natomiast dziś przeczytałem, że jest możliwość weryfikacji wypalonej płyty za pomocą abgxa (o czym wcześniej nie wiedziałem). Przepuściłem wiec kilka wypalonych przez siebie ostatnio gier (z komunikatem 'dysk nie jest obsługiwany') i ku mojemu zdziwieniu, abgx zakomunikował mi na czerwono 'topology data is blank' :
    link do weryfikacji wypalonej płyty (też na przykładzie borderlands):
    WyslijTo.pl - Za duży załącznik? Problemy z pocztą? WyslijTo.pl :))) Przesyłanie i hosting plików.
    Wygląda więc na to, że abgx dogrywa topologię, a jednak obraz wypalony imgburnem tej topologii nie posiada. Nie mam pojęcia, gdzie może tkwić przyczyna. Uprzejmie proszę Was o zapoznanie się z logami z abgxa i ewentualne doradzenie mi, jak mogę rozwiązać ten problem. Będę niezmiernie wdzięczny!
    EDIT: Problem rozwiązany. Najpierw przenosiłem plik iso na komputer stacjonarny z iHasem, a potem na innym komputerze przepuszczałem obraz abgxem. Zapomniałem, że zmiany zachodzą w pliku iso, a plik .dvd. można zrobić samemu. Gdy przeniosłem iso dopiero po przepuszczeniu obrazu przez abgxa - wszystko pięknie się wypaliło. Proszę o zamknięcie tematu.

Wczytywanie...

Poleć forum