1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Abgx Nhl 12

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez esc0re, Wrzesień 12, 2011.

1. esc0re

esc0re Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mam pytanko, czy z ta gra wszystko jest w porzadku? Bo jest napisane Verification failed, i niewiem czy moge smialo nagrywac czy to jest jakis blad ktory uniemozliwi gre?
    http://i.imgur.com/S5QgQ.jpg
    Tutaj SS z abgx

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    gra nie wykrywa basic stealth ,abg360 nie widzi mozna czasami dograć ze strony, offline bedzie śmigać bezproblemu i nie nadaje sie na live

4. esc0re

esc0re Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Aha ale single bedzie smigac ? Bo na live i tak mi nie zalezy
    Ok juz wiem sorry ;P jakbys pisal z przecinkami to latwiej byloby zrozumiec, ale dzieki za pomoc :) do zamkniecia

5. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    bedzie smigać,sądze ze stealth patch jest może taka kopia tylko ,i z czasem można sobie do iso dograć lub z innej grupy poszukać ,ale jak grasz offline to nie ma sensu kombinować.

Wczytywanie...

Poleć forum