1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

abgx (pomocy)

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Paweł Jasionkowski, Październik 12, 2011.

1. Paweł Jasionkowski

Paweł Jasionkowski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Bydgoszcz
    witam nie mam pojęcia co to jest Abgx wiem tyle ze to jakiś program o_O ale nic po za tym, chciałem sobie ściągnąc l.a noire ale ludzie w komentach piszą że cd 2 trzeba przepuscić przez abgx . i teraz prosze o pomoc jak to sie robi czy mógł mi by ktoś wytlumaczyc taki mini poradnik czy cos ? i o co wogole chodzi z tym programem

2. Lotnik421 Xbox One

3. lockerek

lockerek Banned

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Białystok, Poland, Poland
    http://xboxforum.pl/iso-f31/przygotowanie-obrazu-iso-do-gry-na-ixtreme-lite-touch-73831.html
    Abgx jest po to aby "bezpiecznie" grać przez sieć.Co do nowszych gier,które obsługuja XGD3 trzeba poczekac na nowsza wersje Abgx'a,ale przypadku la noire mozesz to zrobic

Wczytywanie...

Poleć forum