1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

abgx problem - czy nagrywać

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Warsand, Marzec 19, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Warsand

Warsand Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rzeszów
    Witam
    Chciałbym się dowiedzieć czy gra z takimi błędami ( tylko na żółto) będzie poprawnie działała? Trochę info a link niżej. Abgx ustawiony poprawnie, wszystko na zielono, tylko nie to co na screenie, wersja PL tzn. nie ma jej w bazie abgx ale chodzi mi o błąd: " Video partition does not match know data......" mam ustawione w abgx "SplitVid" żeby dodawało i naprawiało (tylko to nie odczytuje "PFI/Video" ). Proszę o odpowiedź i radę co z tym zrobić.

LINK http://img440.imageshack.us/img440/5661/beztytuufy.png

PS: Gra będzie używana wyłącznie offline
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. czechu191

czechu191 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    tak możesz śmiało nagrywać

4. bastionbastion

bastionbastion Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Będzie działać jeżeli na końcu sprawdziło ci CRC i jest ok to będzie nowy ABGX nie mam jeszcze tych gier w swojej bazie. Tak jest m.in z Metro 2033 i Dante inferno śmiało możesz nagrywać.

5. Warsand

Warsand Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rzeszów
    Dziękuję wszystkim ( btw mam ściągnięte te nowe pliki ze strony abgx-a do 5th i 6th ale nie ważne :p)
    Do zamknięcia
    Pozdrawiam

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum