ABGX- Tu wklejamy screeny- problemy i pytania. CZYTAĆ #1 POST!

Blood.

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Z racji tego, że tego typu tematy są nagminnie zakladane, zbieram wszystko w jeden, by nie zaśmiecać reszty działów.

Jak w temacie, wklejamy tu screeny i pytamy o wszystko związane z ABGX.

Przed napisaniem postu, zajrzyj tutaj (wytłumaczenie błedów w abgx) // JaZz
 

Uped

Użytkownik
Użytkownik

Jestem zielony jeśli chodzi o ABGX'a więc nie wiem jak rozumieć ten żółty napis. I czy jeśli tak mi pokaże to czy można nagrać płytę?
 

mk1981

Użytkownik
Użytkownik
...można...
 

Uped

Użytkownik
Użytkownik
ale jak przepuściłem przez xdvdmultera to mi nie pokazało zgodność z Ixtreme a sam mam go 1.5
 

bastek16

Użytkownik
Użytkownik
jezeli masz ixtreme lt lub lt+ i uzywasz live to lepiej tego nie wkladaj do konsoli chyba ze masz juz bana to mozesz spokojnie grac
 

Uped

Użytkownik
Użytkownik
Nie zamierzam grac na Multi, więc mi to nie przeszkadza. Zmienić wave, nagrać i będzie chodziła? A właściwie to co abgx napisał tam na żółto o co to chodziło?
 

bastek16

Użytkownik
Użytkownik
ze nie maja tej wersji w bazie danych i ze abgx nie mogl naprawic tam jakiesgos pliki bo go nie znalazl ale jak grasz offline to wszystko bd dzialac
 

Uped

Użytkownik
Użytkownik
A jednak gdy nagrałem grę i włożyłem do napędu to nie działa. Odpala się jedynie jakieś wideo xboxa i jest jakiś napis w kilku językach.
 
ok, pierwsze pytanie: czy ten black ops jest po polsku (lub w innym języku) czy po angielsku? Drugie pytanie: jeśli pykam w gry które mają logi takie jak kolega wyżej (wszystko na zielono, a czasami ap25 albo auto patch na żółto) i gram w nie offline to podepne się do live i ban? czy muszę zagrać w taką grę dopiero ?
 

Uped

Użytkownik
Użytkownik
No ta gra jest właśnie po polsku ;/ Można jakoś wgrać Stealth Patcha samemu? Np. na stronie abgx'a jest sp do coda tego ale nie do polskiego. Czy można pobrać samemu te pliki i samemu zamontować w grze co jest po polsku i będzie działać? A co do twojego zapytania panie up to chyba ban bo wykryje przeróbkę. Właściwie tak czy siak Ban kiedyś nadejdzie.
 

Judzio

Świeżak
Świeżak
Siemka, jestem w trakcie ogarniania tego programu abgx360 i w poniżej wklejonych screenach widać, że brakuje jakiegoś tam pliku Video.iso i wnioskuję że gra jest 4th-7th wave? Czyli mam do folderu Stealh Files ściągnąć i rozpakować plik 3rd/4th/5th/6th/7th Wave self-extracting archive (for Windows) ze stronki abgx360 - Download ??





 

bastek16

Użytkownik
Użytkownik
tak musisz to pobrac
 

Krwawy Mechanik

Użytkownik
Użytkownik

Znam się na obrazach abx ale to jest wyjątek bo mam 1 płytę i czy zadziała
Mam zwykle LT
 

bastek16

Użytkownik
Użytkownik
sproboj pobrac to 4th Wave (2.0.8498.0) - Video_1914211B.rar - 76 MB ze strony abgx i w tedy powinno sie narawic
 

Uped

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli abgx nie ma w bazie mojej wersji coda black ops to nie można go naprawić? na nic się przyda obraz? będę musiał grac tylko na wersjach po ang. ? Ale widziałem że ktoś miał ixtreme 1.5 i grał w assassina 2 Pl, choć nie ma w bazie tej wersji Pal.
 

Uped

Użytkownik
Użytkownik

To log z gry która działa na moim xbox'ie (ix 1.5) i też ma tam na zółto napisane jak w codzie a jednak gra działa. A może ja źle nagrałem bo jak daję płytę to jest tylko "otwórz napęd" i jak kliknę to się pojawiają napisy w kilku językach i jakies wideo xbox'a. Już nie rozumiem...
 

mateuszhg

Świeżak
Świeżak
Witam wszystkich, nie udało mi się jeszcze poprawnie nagrać płyty z grą oglądałem tutki niby wszystko robię tak jak trzeba a dalej coś nie działa. Podaje niżej screeny przerabiania gry EA MMA. Po ściągnięciu gry rozpakowuje sprawdzam programem abgx360 1.0.5 niby wszystko jest ok i teraz trzeba przerobić to na wave 3 wiec używam programu 360WavesPatcher odłączonego od internetu przerabiam na wave 3. Później sprawdzam programem abgx360 1.0.5 nadal z wyłączonym internetem i już są jakieś błędy. Proszę was o pomoc bo nie chce zmarnować kolejnej płyty. Nagrałem taką płytke i po włożeniu wyświetla się "otwórz dvd" i po kliknięciu jest tylko napis Xbox360. Nie wiem jaką mam wersje przeróbki mojego xboxa ale wiem że mafia 2 śmiga na wave3. Pozdrawiam

Pierwsze sprawdzenie po ściągnięciu





Natępne sprawdzenie po przerobieniu na wave3

 

mateuszhg

Świeżak
Świeżak
wklejać to sobie można i tak tu chyba nikt nie zagląda
 

blazejp

<a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto
V.I.P
Użytkownik
Człowieku, kto ci po spatchowaniu gier każde ponownie sprawdzać obraz gry w abgxe?
To że odłączysz neta to nie zmienia faktu że abgx wykryje zły obraz(no bo przerobiłeś w końcu) i ci wypluje błędy

Ściągasz gre -> sprawdzasz w abgxe -> przerabiasz na odpowiedni wave -> nagrywasz
 

mateuszhg

Świeżak
Świeżak
Człowieku, kto ci po spatchowaniu gier każde ponownie sprawdzać obraz gry w abgxe?
To że odłączysz neta to nie zmienia faktu że abgx wykryje zły obraz(no bo przerobiłeś w końcu) i ci wypluje błędy

Ściągasz gre -> sprawdzasz w abgxe -> przerabiasz na odpowiedni wave -> nagrywasz
No i ślicznie Ci dziękuję za taką odpowiedź krótko i na temat tylko wywala mi takie błędy po przerobieniu na czerwono wiec nie chce zwalić płyty jeszcze podam takiego screen i powiedz mi czy to pójdzie. Mam mafie 2 oczywiście kopie wszystko ładnie działa i na wzór zrobiłem obraz i sprawdziłem go i nie ma tam takich błedów jak tu po przerobieniu MMA

Uploaded with ImageShack.us
 

Do góry Bottom