1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Abgx

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mathes0015, Wrzesień 12, 2010.

1. mathes0015

mathes0015 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Dobra
    Witam Chciałem Nagrać fife 2010 World Cup South Africa. Raz nagrywałem z wavem 4 i Konsola widzi tą grę ale nie potrafi odczytać. Gra byłą nagrana prędkością 2.4x na nagrywarce Pioneer'a i nagrywała inne gry Dobrze. Mam prośbę mógł by ktoś zapodać jakimś tutorialem jak i gdzie wgrać Wave 6? do abgxa i linkami gdzie je wkleić? Jak będę już miał wklejonego tego wave 6 do abgxa to czy znów będę musiał nim sprawdzić iso? <tzn tą fife? czy wystarczy że sprawdzałem kiedyś tym wavem 4?

Z góry dziękuje.

Help... szukałem o tym na forum ale nie potrafię tego znaleźć..

//HoFi:9.Nie pisz postów pod sobą (do tego służy przycisk "edytuj").następny taki post i warn// UP-anie tylko w dziale giełda

2. Lotnik421 Xbox One

3. bembenos

bembenos V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    51
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Po 1: wytłumacz po polsku o co Ci chodzi.

Po 2: następnym razem będzie warn za post pod postem.

4. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    na wszelki wypadek po "wklejeniu" wave do iso, nie abgx'a. mozna jeszcze raz przepuscic obraz w celu sprawdzenia.
    na forum masz tutka nt wave'owania gier.

5. mattq

mattq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wieliczka
Wczytywanie...

Poleć forum