1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ABGX360 1.0.4 ustawienia

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez DapperGizmo22, Listopad 27, 2010.

1. DapperGizmo22

DapperGizmo22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Białystok
    Czy jest jakis poradnik jak ustawic tego nowego abgx360 1.0.4 ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. dragonage360

dragonage360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Ustawiasz tak samo jak starego, na lvl 3 i to all .

4. t0mi_kg

t0mi_kg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kołobrzeg
    Ja zawsze wypalałem gry pod ix 1.6 czyli podstawowe ustawienia jakie tutaj gdzies w tutorialu pokazywali i teraz użyłem tych samych ustawien na nowego need for speeda i hula aż miło :) Jedyne co DODAŁEM, to musialem ze strony abgx'a sciagnac te pliki video, które sie wrzuca potem do folderu :)

5. DapperGizmo22

DapperGizmo22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Białystok
    A jak zainstalowalem tego nowego abgx na starego to się opcje nałozą ze zostaną jak wtedy?

6. rs.pect

rs.pect Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    gdzieś w Polsce
    Jeśli nie wiesz jak i nie znasz opcji w abgx360 GUI, to polecam opis, link w mojej sygnaturce poniżej (druga linijka).

Wczytywanie...

Poleć forum