1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

abgx360 1.0.6 i wave's

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lollicropp, Styczeń 7, 2012.

1. lollicropp

lollicropp Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam. Takie pytanko latwiutkie : co potrzebne do abgx360 v1.0.6? Wystarczy sam program czy jeszcze np "Source Code - abgx360_v1.0.6_source.zip" albo "3rd Wave (2.0.7357.0) - Video_0E58FB9D.rar" czy jakis inny Wave? Do czego to sluzy? szukalem u wujka Google, ale tam tylko sa poradniki jak ustawic program i że trzeba pobrać 3rd Wave i 4th Wave, ale to poradniki z 2009 roku, wiec moze juz nie potrzeba tych plikow. a moze jeszcze inne trzeba dodac? wreszcie jest ich 13. powinno sie wszystkie dodac do programu?

2. Lotnik421 Xbox One

3. miczu71

miczu71 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeżeli będziesz nagrywal jakieś gry xgd2 to tak.

Wysłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk

4. lollicropp

lollicropp Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    ale co tak ? . wszystkie wave od 1 do 13? czy ten source code? a moze to i to ?

5. paryk

paryk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    A w moim przypadku jak mam gre z wave to mam pa****ac abgx 1.0.5? Wczesniej ściągnąłem waves 1-13 to gdzie mam to wrzucić?

Wczytywanie...