1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

abgx360 gui

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Raynaldo, Marzec 15, 2014.

1. Raynaldo

Raynaldo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Konsolę mam od kilku dni i mam zamiar zrobić przeróbkę LT+ 3.0 ściągnąłem grę z zabezpieczeniem XGD2 mianowicie NHL 14 i znalazłem instrukcję jak nagrywa się gry XGD2 skorzystałem z instrukcji i ustawiłem abgx360 gui tak jak było pokazane i odpaliłem i uzyskałem to co na screenie czy wszystko jest ok ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Wszystko jest ok możesz nagrywać

4. Raynaldo

Raynaldo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Przy nagrywaniu pojawiło się kilka problemów nagrywałem imgburn żadna z moich nagrywarek nie obsługuje prędkości 2,4x więc dałem 4x i nagrywałem nagrywarką sony , której nie ma w programie dlatego ustawiłem Liteon. Lecz niestety pojawił się błąd przy finalizowaniu finalising tracking i coś tam jeszcze z błędem było więc kazałem mu robić dalej i zaczęła się weryfikacja płyty i nie pojawił się błąd ale ze względu na prędkość i te błędy przy finalizowaniu pewnie płytka do wyrzucenia a nie mam teraz tego jak sprawdzić.

Wczytywanie...