1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

abgx360 mod - Łatwiejsze sprawdzanie wersji SS obrazu ISO (iXtreme LT)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez justMaku, Luty 9, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. justMaku

justMaku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Witam,

Wczoraj wgrałem do swojego napędu iXtreme'a LT, i postanowiłem sprawdzić czy moje kopie gier są bezpieczne do gry online. Niestety jako, że od listopada nie otrzymaliśmy jeszcze nowej wersji abgx'a, a w starej nie ma wygodnego sposobu na sprawdzenie czy obraz ISO ma odpowiednią wersję SS, postanowiłem sam taką funkcjonalność dopisać :)

Screen:

Download:
    Kod:
    http://rapidshare.com/files/348236726/abgx360_mod_by_justMaku.rar
    NIE ZGADZAM SIĘ NA ROZPOWSZECHNIANIE TYCH PLIKÓW BEZ MOJEJ ZGODY!

Virus Scan:
    Kod:
    http://www.virustotal.com/pl/analisis/ed23349cf20d8d723e25f702705948b14edc2432ce0def76225f9b425fcb2bc6-1265728549

Jak używać:
    Skopiować abgx360.exe z archiwum do folderu C:\Windows\system32. PAMIĘTAJCIE by zastąpić pliki! Następnie po staremu uruchamiamy abgx360, i w razie jakichkolwiek nieprawidłowości z wersją SS zobaczymy na ekranie czerwony komunikat. (Tak jak na screenie).

2. Lotnik421 Xbox One

3. Diwad

Diwad Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    "Probably" zamiast "propably" ale kij z tym. Nie wiem czy sa jeszcze ludzie ktorzy nie potrafia znalesc czy obraz ma ssv2 czy v2, ale za poswiecony czas masz + ;)

4. justMaku

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    "PS. I know there are some grammar errors and typos, but my mother tongue is C++ not english :p"

A co do ludzi - mi się po prostu nie chciało za każdym razem przesuwać suwakiem okna :p Przy takiej liczbie backupów jaką posiadam (100+) naprawdę nie jest łatwo się w****** :p

5. mentes

mentes Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Italy
    co do modów abgx360 to nie jestem pewien czy to nie jakiś fake.

6. justMaku

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Jeśli mi nie ufasz, mogę Ci nawet dostarczyć kody źródłowe z zaznaczonymi wszelkimi zmianami (aż 4 linijki ;)

7. czester21

czester21 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rzeszów
    Nie wiem co dokładnie zmieniłeś w programie, mam nadzieję, że nie jest to jedno założenie if i do tego printf ;-), ale skoro abgx360 jest udostępniany wraz z źródłem i chyba jest na licencji GPL lub jakiejś pochodnej to NIE MASZ PRAWA zastrzegać sobie praw do swoich modyfikacji - chyba, że byłyby to oddzielne moduły ładowane przez aplikację dynamicznie np. w postaci biblioteki DLL napisanej przez ciebie.

Tak naprawdę rozbudowując aplikację na licencji GPL lub pochodnej gdzie twoja modyfikacja jest bezpośrednią modyfikacją w programie, a nie dodatkowym modułem dynamicznie ładowanym powinieneś udostępnić źródła swoich modyfikacji.

Nie znaczy, że cię do tego zmuszam bo szczerze mówiąc to mi na tym nie zależy, ale troszkę mnie denerwuje kiedy ludzie zastrzegają sobie praw do czegoś do czego praw nie posiadają.

Wczytywanie...