1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Abgx360 oraz burner max-kilka problemów

Temat na forum 'LT' rozpoczęty przez smir, Wrzesień 20, 2015.

1. smir

smir Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wczoraj zrobiłem flasha w moim Xboxie wszystko zgodnie z poradnikiem i poszło jak z płatka. Dzisiaj pobrałem GTA V i chciałem je nagrac, wszystko robione zgodnie z poradnikiem ale mam 2 problemy. Pierwszy z nich: wywala jakiś błąd w programie ABGX360 abx.JPG flash.JPG
    Drugi: W programie Burner MAX nie mogę kliknąc WRITE czyżby coś nie tak z moją nagrywarką(która obsługuje płyty DVD DL)

2. Lotnik421 Xbox One

3. smir

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ABGX ogarnąłem, z Flash Utilty doczytałem że powinieniem miec IHAS z końcówką B a ja mam F, ale tak czy inaczej nagrałem gierki i wyskakuje mi takie okienko na Xboksie. Jest to źle nagrana gra czy źle sflashowany napęd w xboxie?
    " To play this disc put it in an Xbox 360 console

4. afc97

afc97 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    a używałeś burner max, jeśli masz rewizje f?

5. smir

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ta

Wczytywanie...

Poleć forum