abgx360 - problem z verification

aerO^

Użytkownik
Użytkownik
Witam , ściągnąłem AC z tego forum i w paczce nie było pliku .dvd i przy weryfikacji wyskakuje mi błąd:

Nie wiem czy to przez to , czytałem już parę kilka podobnych postów nt. ale żadna jednoznacznie nie rozwiązywała mojego problemu , przez DVDMulleter czy jakoś tak nie chce też przejść niestety :/ Jest to chyba wersja PL , pewnie przez to , bo to 'nie znany release' , ale czy ten Stealth Patch jest wgrany na pewno ? Np z polskim GoW 2 nie miałem problemu 100% zieloniutko wszystko , tak samo z NG2 PL i też wszystko pięknie 100% zielono.
Z tym Level 3 też próbowałem to samo , najczęściej(prawie zawsze daję level 3 i leci pięknie) i wszystko gry oprócz Halo Wars przeszły mi przez XDVDMulleter 10.2 BETA , jeżeli ktoś zna nowszą wersję , bo ta aplikacja chyba nie ma swojej strony :/
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
bo gow2 i ng2 to multilanguage


ss jest,graj spokojnie ale...przeca AC to offlinowa gra,co za problemy wyjac kanelek od neta?
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
duzo pytan. na wszystkie mozesz znalezc (lub juz znalazłes odpowiedzi) tylko nie chcesz ich zrozumiec
stealh patche do pliki dmi, pfi, ss
z twojego screen shota wynika ze sa poprawne
co oznacza ten koncowy błąd tez niby rozumiesz ale nadal zadajesz pytanie.... na ktore i tak juz znasz odpwiedz....
co do mulletera to wywal ten program nie jest juz wspierany
 

Do góry Bottom