1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Abgx360 sprawdzenie tym sposobem/screen pi(pif)/dziwna sytulacja plyty/koledzy na GTA

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez InTheViper, Październik 30, 2011.

1. InTheViper

InTheViper Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    C:WINDOWS/SYSTEM 32
    ''Szanuj regulamin a inni będą szanować Ciebie'' - Myślę,że w tym co napiszę nie będzie nic niezgodnego z regulaminem.

Abgx360 otóż mam co do niego takie pytanie mam,już wypaloną gierkę na płytkę a obrazu już nie mam na dysku i teraz da radę jakoś tą płytkę do Abgx360 załadować i sprawdzić chociaż czy obraz jest poprawny?

Następne pytanko programem KProbe sprawdziłem płytkę z grą i oto wynik PI I PIF(Według mnie są za duże ale odpaliłem kopie na live i nic się nie dzieje)

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

Pytanko number 3 Dziwna sytuacja z płytą OMEGA DVD+R DL jeszcze wczoraj ją czytało a dzisiaj zrobiłem croosflash do iHas 524B wkładam płytkę i nic się nie dzieje biorę ręcznie na dysk to mi wyskakuje nie prawidłowy dysk,tak więc wgrałem spowrotem oryginalne fw do iHas 124b+wgrałem fw iXtreme Max Burner i nadal to samo tyczy się tylko jeden płyty omega bo resztę omeg czyta(ale wczoraj tą jedną też czytało) a wsadzam płytkę do starej nagrywarki i po około 30 sekundach czytnie ją.Co to może być?

Pytanko odnośnie tego formatu płyty jak piszą na forum płyty mkm 003 nagrywane są 4x a u mnie po załadowaniu takiej płyty mam obok opcje nagrywania: ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

tak,że dla czego opcja 2x4 jest dostępna? bo przecież chyba nie powinna być i odnośnie dalej tych płyt to moja płyta ma oznaczenie id mkm003 a w fw od c4eva ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting tak,że tam jest literka a więc jak mi to wypali?

I ostatnie pytanko czy może gra ktoś w GTA IV teraz albo będzie wieczorem grał? jak tak to podajcie swoje game tag albo mój zapiszcie sobie: InTheViper ja jestem cały czas na live jak coś.

2. Lotnik421 Xbox One

3. InTheViper

InTheViper Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    C:WINDOWS/SYSTEM 32
    Byłby ktoś chętny odpowiedzieć?

4. gwidjusz

gwidjusz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak płyta zadziała to GniewkoSzczecin. Co do GTA IV LIVE

5. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    http://xboxforum.pl/iso-f10/[tutori...treme-lite-touch-3-0-a-120365.html#post942283
    Jeśli to gra XGD2 to możesz stworzyć obraz gry na dysk ImgBurn'em (opcja: "Create image file from disc") i sprawdzić abgx'em.
    Jeśli to gra XGD3 nagrana na Omedze to nie możesz utworzyć obrazu z płyty, bo obraz jest ucięty.

Wczytywanie...

Poleć forum