abgx360 wgranie wave..

Masownik

Banned
witam
wiem z ejest poradnik i go przeczytalem napsialbym posta tam jednak jeszcze nie mam dostepu.. mam taki maly problem...
sciagnolem abgx360 i te a pliki z wave 3 i 4 rozpakowalem je mam wszystko tka jak w poradniku..po czym w poradniku pisze zeby wlaczyc program i wcisnac crtl+f i wyskoczy katalog StealthFiles..naciskam ale mi nic niestety nie wyskakuje nie wiem czemu..wiec pomyslalem ze znajde go recznie i mam takie miejsce C:\Program Files\abgx360\StealthFiles i tam mam te 2 pliki wkleic z wave 3i 4?? zaznacze ze w tym katalogu jest sporo plikow Bin i takich jak by z notatnika..ewentualnie mam jesczze taki katalog C:\Program Files\abgx360\UserStealthFiles..moze tutaj?? jest on pusty....Prosze o szybka pomoc i temat mozna zamknac wtedy..
pozdrawiam
 

shibby20

Użytkownik
Użytkownik
po co sobie utrudniac zycie. prosciej uzyc 360wavepatcher`a do patchowania na inny wave.
 

Masownik

Banned
ale chce poprostu sprawdzic obraz czy jest dobry dopiero pozniej uzyc 360wavepatchera..myslaem ze do sprawdzania obrazu te wave beda potrzebne?? czy wystarczyz ainstalowac ten abgx360 i sprawdzac obraz od razu czy jest dobry i potem patchowac tym drugim programem..bo teraz juz zglupialem..moze ktos dokladnie wytluamczyc
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Najpierw sprawdzaj ABGX360 => nie musisz nic dogrywać
 

shibby20

Użytkownik
Użytkownik
wystarczy tylko poprawnie ustawic ABGX360, włączyć autofix i tyle. Nie trzeba nic dogrywać.
 

Masownik

Banned
wiem ale w poradniku sa piki wave 3 i 4 do dogrania do programu..po co one sa??? bo mi zalezy zeby sprawdzic czy obraz jest dobry wtedy 360 wave patcherem spatchowac ja pod wave 3..wiec
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
One są do naprawiania obrazu z wave3 na wave4 czy z wave2 na wave3 wtedy kiedy jest on spatchowany
 

Masownik

Banned
rozumiem..czyli one mi sie nie przydadza tak??
Bo ja chce tylko sprawdzic poprawnosc obrazu tym abgx360 a pozniej tym drugim 360 wavepatcher spatchowac na wave 3..jak zle cos napsialem neich mnie ktos poprawi..iwielkie dziekiz a pomoc
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Nie potrzebujesz nic dogrywać do sprawdzania
 

Masownik

Banned
okw ielkie dzieki..tylko sprawdzam i tym drugim paczuje??..wielkie dzieki elca podziekowania
 

Do góry Bottom