1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

abgx360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Rincewind, Czerwiec 24, 2010.

1. Rincewind

Rincewind Świeżak Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Wiem, że ten program służy m.in. do tego, żeby spatchować grę tak, żeby nie dostać bana, gdy gra się online.

Jeśli jednak mam firmware LT 1.1 i zamierzam grać tylko offline, to czy muszę/powinienem korzystać z tego programu przed wypaleniem płytki z grą? Jeśli tak, to w jakim celu?

2. Lotnik421 Xbox One

3. adam372

adam372 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    polska - lubelskie
    W celu sprawdzenia czy ściągnięty obraz jest prawidłowy co automatycznie uchroni Cię przed zmarnowaniem płyty :D

4. Rincewind

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    A jaki komunikat w abgx360 oznacza, że obraz jest prawidłowy: "Stealth check passed", "Verification was successful" czy jakiś inny?

5. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Stealth check passed bo Verification jest bodajze do sprawdzenia czy grta jest dodana do bazy danych

6. maclogan76

maclogan76 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    WSZĘDZIE

Po pierwsze bana i tak dostaniesz to tylko kwestia czasu i nie pomoga żadne specjalne paczowania gry czy najnowsze przeróbki . Prędzej czy póżniej jeśli łączysz się online bana wyłapiesz .

Po drugie : http://xboxforum.pl/iso-f31/wytlumacznie-bledow-abgx360-19483.html

Po trzecie jeśli masz LT 1.1 i grasz tylko offline to wystarczy że sprawdzisz grę w abgx360 czy wszystko ok i nagrasz .

Po czwarte wszystko jest opisane na forum , nastepnym razem użyj opcji "szukaj" zamiast zaśmiecać forum tematami które były już poruszane przynajmniej kilka razy .

_

7. Rincewind

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    @maclogan76: Użyłem wcześniej wyszukiwarki, ale nie znalazłem pełnej i jednoznacznej odpowiedzi na moje pytania (nawet w podanym przez ciebie linku) - stąd nowy temat.

Dzięki wszystkim za wyjaśnienia.

Wczytywanie...