1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Abonament EA Access ze środków na koncie xbox live.

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez mirek5130, Wrzesień 23, 2014.

1. mirek5130

mirek5130 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam. Kupiłem kartę pre paid na 100zł do mojego konta i chciałem zakupić abonament ea access na rok który kosztuje 80 zł bez grosza i jak wybieram tą opcję w menu konsoli to każe mi dodać kartę kredytową. Innej opcji nie ma. Czy jest w ogóle możliwość zakupienia tego abonamentu ze środków na moim koncie? Czy muszę mieć tą kartę? Z góry dzięki za odp.

2. Lotnik421 Xbox One

3. dolo

dolo Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    zabrze
    No jak nie masz inne opcji płatności to musisz dodać kartę

4. mirek5130

mirek5130 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Tylko że takowej karty nie posiadam. A można jakoś przelać środki z konta ms na konto paypal na przygład?

Wczytywanie...

Poleć forum