1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Abonament problem z kodem!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Break_Master, Styczeń 15, 2013.

1. Break_Master

Break_Master Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wodzislaw Slaski
    Witam ludziska od niecalego tygodnia jestem pozsiadaczem XBoxa (jeeeeee) ale mam problem wiem ze zeby pograc w sieci trzeba wykupic abonament i tak tez uczynilem. Kupilem kod (XBOX Live Gold) z allegro (automat) na 12+2 mies. ale co wpisuje go w konsoli lub na stronie xboxa caly czas wyskakuje mi "wprowadz poprawny kod". Wkurzylem sie kupilem inny kod tym razem na miesiac i bezproblemowo mi go przyjeto. Aha kod ktory nie wchodzi jest na wersje EUROPEJSKA nie wiem czy ma to jakies znaczenie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Może kod zużyty,ja tak miałem ostatnio jak kupowałem od keye.pl i musiałem go reklamować.

4. Break_Master

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wodzislaw Slaski
  5. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Odp: Abonament problem z kodem!

Czasami jest tak że piszą pl itd WU to europa więc jest wszystko ok Zobacz czy jak wejdziesz na xbox.com potem w pomoc techniczna
    To czy status sieci jest na zielono,bo jal będzie tam jakąś uwaga to znaczy że ze problemy z xbox live i przez to kod może nie wchodzić,spróbuj później go wbić jak nadal nie będzie wchodził to reklamacja
    Wysyłane z mojego WC za pomocą gołębia pocztowego.

6. Break_Master

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wodzislaw Slaski
    Dzieki za pomoc zaraz zadzwonie do sklepu z reklamacja i dam znac jak poszlo ;)

EDIT:

Po rozmowie ze sprzedawca musialem mu wyslac na maila wadliwy kod, powiedzial, ze beda musieli recznie sprawdzic gdzie popelnili blad przy przepisywaniu:p

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

7. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Odp: Abonament problem z kodem!

Tak samo miałem dwa tyg czekałem na nowy kod

Wysyłane z mojego WC za pomocą gołębia pocztowego.

8. Break_Master

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wodzislaw Slaski
    No ja na szczescie nie musialem tyle czekac;P Po paru godzinach na moja skrzynke pocztowa wyladowala odpowiedz co bylo nie tak. Okazalo sie ze jedna cyfra zozstala zle przez nich wpisana i temu kod nie dzialal. Teraz jest juz wszystko wporzasiu, jeszcze raz wielkie dzieki za zainteresowanie sie moim problemem :)

Wczytywanie...

Poleć forum