1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Abonament Radiowo-Telewizyjny

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez aker2, Styczeń 7, 2012.

1. aker2

aker2 Banned

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    POLAND
    Jak pewnie słyszeliście jesteśmy numerem jeden w europie w nie płaceniu abonamentu radiowo telewizyjnego

Co o tym sądzicie i czy przyczyniliście się do bicia rekordu ? :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. mintaj

mintaj Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    nad morzem
    jest jeszcze jedna wersja gdzie nasz abonament rtv jest najniższy ale nie podaje się całej prawdy bo tak roczny abonament w Niemczech to jak podają media 381,8 zł czyli (kurs euro nbp) = 85 euro a według portali 'forsal' przeciętny Niemiec zarabia miesięcznie średnio 2400 euro do 2700 euro dla nie roczny abonament to 4% pensji a u nas roczny abonament to dla niektórych pół wypłaty (50%) od takie proporcje.

4% do 50 % Waszym zdanie to jest OK. ?

4. bembenos

bembenos V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    51
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Tak naprawdę to mi to lata :)

5. bison616

bison616 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    b-stok
    i jestem z tego dumny bo za oglądanie TVP to powinni nam jeszcze dopłacać

6. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Abonament radiowo-telewizyjny dobre sobie może jeszcze za każdą muchę w domu która mi lata mam zapłacić ?

7. druteron

druteron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Otwock
    Niech emitują większy badziew, to na pewno więcej osób zapłaci. Wolę przeczytać książkę, czy zagrać w ciekawą grę, niż oglądać te bzdury. Dlatego też śmieszą mnie te całe akcje byśmy płacili abonament. Żeby od kogoś wymagać, trzeba najpierw dać coś od siebie, a jak oglądam kilka razy ten sam film w ciągu roku, to mam tego po prostu dość. Nie mówię, że wszystko co emitują jest słabe, ale zdecydowana większość na pewno.

8. ZiK

ZiK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    46
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    0-34
  9. fafal121

fafal121 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  10. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Podatek złodziejom nie wystarczy to jeszcze dadzą abonament radiowo-telewizyjny.

11. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Całkiem ich obiło ja za PC im nie zapłacę ani grosza mój sprzęt moja sprawa niech spadają.

12. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    Nie bede placił za coś czego nie używam (tvp)

13. misiek_7

misiek_7 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dla dyrektorów i innych prezesików to mają kasę a na nowy film to im szkoda dla mnie to jak nie ma meczu polski to w ogóle nie oglądam bo to sam badziew, seriale denne nie warte oglądnięcia nawet jeden odcinek a najbardziej nie lobie tego durnego klanu co będzie się ciągnęło w nieskończoność a najlepiej to jak oglądam mecze reprezentacji to ci komentatorzy to się ciągle mylą jak komentują jednym słowem to tvp dla mnie nie istnieje. Jak tak ludzie lubią ich to niech zrobią eksperyment i zakodują sygnał to zobaczymy kto wykupi abonament telewizyjno-radiowy

14. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Jako że nie jestem jeszcze "na swoim" i jestem na utrzymaniu rodziców to nie płacę za abo, ale rodzice też tego nie robią i całe szczęście. Może to będzie ignorancja co teraz powiem ale w życiu bym nie pomyślał że trzeba zapłacić za telewizję (w sensie telewizję publiczną, bo polsaty, tvny to rozumiem że są płatne), bądźmy szczerzy, albo ktoś nie korzysta z tv w ogóle, nie posiadając go w domu, albo ogląda systematycznie i ma wykupione dodatkowe kanały od dostawcy, co daje szeroką paletę kanałów tematycznych, bo nie da rady na dłuższą metę oglądać telewizję mając dostępne tylko te darmowe. Poza tym, telewizje trzepią niewyobrażalne pieniądze z reklam i tych śmiesznych konkursów smsowych, a jeszcze chcą więcej za abonament wyciągnąć. No way.

15. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    czyli nie płacimy = jesteśmy piratami ? :D

16. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    A czy ja coś kradnę? Kupuję telewizor, podłączam do prądu, do sieci, włączam a tam kanały telewizyjne dostępne za darmo, więc w czym problem? To tak jak z kościołem, płatny nie jest, wstęp "wolny", więc nie zamierzam dawać na mszę ani grosza.

17. BROLY

BROLY XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Białaczów
    A jak będzie z osobami które posiadają cyfre + itp. też będą musiały jeszcze tam płacić czy wystarczy że opłacają abonament u dostawcy który w swoim pakiecie oferuje TVP

18. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    niewystarczy mimo ze placisz za cyfre lub nke za rtv trzeba teoretycznie zaplacic

19. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    no placic za cos czego sie nie oglada i placic za cos co sie oglada (polsat,n lub cyfra) a na dodatek jak ktos wogole nie mam tv a ma kompa to tez ma placic - paranoja..

20. druteron

druteron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Otwock
    Widać, potrzebują kasy na iPady, przecież nie mogą być gorsi od sejmu. Wiecie, oszczędności...

Na prawdę ******a mnie takie coś, przeciętny Kowalski w Polsce, ledwo wiąże koniec z końcem, a z każdej strony zasypywany jest podatkami. Nie mówiłbym nic, gdyby te pieniądze szły na jakiś sensowny cel. Jednak kiedy słyszę w telewizji, że posłowie za pieniądze podatników kupują najdroższy sprzęt na rynku w ramach oszczędności, to mnie krew jasna zalewa. Przepraszam bardzo, skoro poseł chce mieć wygodniej i dla dobra państwa zaoszczędzić pieniądze, to czemu nie kupi sobie sprzętu za własne fundusze. Tak samo denerwują mnie informacje o płaceniu abonamentu. Pytanie tylko za co ja mam płacić? Za jakiś bezsensowny bełkot w polskich serialach? Za filmy, które oglądałem po stokroć razy? Wybaczcie, ale nie bardzo mam ochotę. W Polsce na prawdę nie żyje się najłatwiej, więc zamiast *********** z każdej strony o płaceniu abonamentu, wypadałoby zrobić coś, by poprawić warunki życia.

21. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Przypominam temat tematu :), widzę, że zaraz zrobi się z tego wojna na temat Polski i polityki.

Wczytywanie...

Poleć forum