1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Absolutny koniec piracenia konsolowego!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Roger1022, Lipiec 1, 2010.

1. Roger1022

Roger1022 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Ostatnio się zastanawiałem czy jesteśmy na schyłku piracenia. Przykład sztandarowy konsola PS3 nowe PSP i prawdopodobnie nowy xbox. Jeśli nowy xbox będzie nieprzerabiany (mam taką nadzieję) zostaje nam wii które się za bardzo nie liczy bo to podrasowane GC. A no i DS ale to mało popularna konsola raczej skierowana dla młodszych odbiorców. Tak więc po cichu możemy świętować kres crakowania, kopiowania flashowania czyli niszczenia rynku gier konsolowych w Polszy. Sam mam dwa xboxy jeden z LT i pozbywam się tego nielegala. Myślicie, że moje przewidywania się sprawdzą?

Widzę, że posypały się na mnie posty za wii i dsa. Nie znam nikogo kto miałby te konsole. Wszyscy koledzy PC, PS3, XBOX. A to co w Japoni jakoś średnio mnie interesuje.

Myślę, że temat jest bardzo istotny i gruncie rzeczy przedstawia największy problem konsoli xbox360. Wysłałem już wiadomość do moderatora o niku Pablooo88 o przyklejenie tematu.

Ciekawostka wpiszcie w gogle "koniec piracenia" :DD

2. Lotnik421 Xbox One

3. mlkgmk

mlkgmk Banned

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie doceniasz crackerów. Nie lekceważ przeciwnika.

4. Bansuj

Bansuj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Obawiam się że Ślimak niezbyt długo wytrzyma i niedługi czas po premierze go przerobią.

5. Kamel89

Kamel89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Elbląg
    Tja. Zanim nowy Xbox wejdzie to Ty będziesz miał 2x więcej lat niż masz obecnie...

6. sysek

sysek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łorsoł
    hahah. śmieszne to. mówili, że AC2 nie da się złamać. i co? to tylko kwestia czasu. tych ludzi nie mozna nie doceniać.

7. Abarth

Abarth Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Niestety wiele rzeczy niełamliwych - jak choćby nowy napęd w Xboxie jakim był LiteOn miał być nieprzerabialny - a jednak. Sam nie pirace i szlag mnie trafia jak widzę tematy "czy dobrze nagrałem", posty w stylu "szkoda na tą grę verbatima", bo później są posty w stylu " cholera mam bana", lub "jak od banować dysk"(kiedyś takie posty były).

Mam głęboką nadzieję że nowe konsole 8 generacji odetną się od piracenia, bo i wtedy wydawcy przychylniej będą patrzeć na daną platformę.

8. The_Human

The_Human Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biauyyyystok
    eee.. co ty pierd***sz? wymyslaja nowe wavy 3,4,5,6,7,8,9,10,11... a tydzien i pa pa. gdyby nie przerobka gralbym nadal w Hexic HD ;>

9. Demol

Demol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Impossible is nothing :)

10. Auto

Auto Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Białystok
    PS3 też złamią :) Potem niebieski laserek będzie standart i będzie złamany.

11. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    wystarczy czekać na to, jak blueray bedzie tanszy a w koncu dodawany w standardzie do komputerow - wtddy i ps3 bedzie przerobiona. a pamietacie jak sony oglosilo ze konsola Playstation 2 bedzie konsola nieprzerabialna? ile czekali jak ich slowa zaostana ugaszone...? wszystko jest mozliwe a talentow nie brakuje. ludzie zbyt sie nudza w domach zeby nie mieli czego robic ;D

12. krosfajer

krosfajer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Ja też mam nadzieję, iż z czasem skończy się piracenie.

13. dkmaster

dkmaster Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  14. Wajdzio

Wajdzio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Katowice
    Właściwie jestem ciekaw jak będzie wyglądać sprawa z Nintendo 3DS jak szybko ją przerobią ale wracając do tematu także mam nadzieje że nie przerobią prędko tej konsoli (bo jak już ktoś wyżej napisał "Niemożliwe nie istnieje" miło by było gdyby dopiero po roku - 2 latach rozgryźli jak przerobić nowego xboxa.

15. Jacekxbox360

Jacekxbox360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Zapewne Xbox będzie złamany ,może to trwać tyle ile trwało złamanie liteona ,albo i dłużej bo jednak jest inna płyta główna ,więc nie wiadomo gdzie się podłączyć .
    Osobiście mało mnie to obchodzi ,kto chce niech piraci , znam wielu takich co 2 lata grali na piratach ,teraz mają n.konsole i grają na oryg.. szczególnie chodzi o możliwości online przez XBL

16. 2charlie

2charlie Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    warszawa
    Oczywiście że mogą nadejść takie czasy . Ale mam ja nadzieję że nie nadejdą . Nawet jeśli będą przerabiać konsole takie jak ps3 to to będzie strasznie drogie do przeróbki .

17. dkmaster

dkmaster Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    @3up

Wątpię, to jest sprawa moim zdaniem kilku tygodni. Wprawę w łamaniu napędów tej konsoli już ludzie tym się zajmujący mają.

18. Jablo33

Jablo33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław # Xbox Live ;d
    I z tego faktu, się bardzo cieszę!

Wy ludzie jesteście głupi, że w Polsce najwięcej piracą. W Polsce jest o wiele niższe piractwo niż w innych krajach (np. Grecja - Piractwo: Grecy przed Polakami , Rumunia, Irlandia etc), więc proszę nie pieprzyć głupot, że w Polsce się coś zmienia. Gdyby nie drogie ceny płyt Bluray to byśmy dawno grali w takie tytuły jak Uncharted 2 lub Heavy Rain na kopi ściągniętej z neta. Po prostu crackerom się to nie opłaca, a przy cenie około 4-5zł za DVD DL, crackerzy mają po co crackować Xbox'a i na pewno zostanie on złamany.

19. Jeriss

Jeriss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nikt nic nie poradzi , piraci są byli i będą .

20. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Ehh, z wami to jak z dziećmi.
    Nikt nigdy nie zrobi zabezpieczenia którego nie da sie złamać. Jest to poprostu niemożliwe.
    Ja tam ciesze sie że przerobiłem, mniej że dostałem bana ale leje na to. Jak miałem LIVE kupowałem oryginał a bana dostałem za FW. Kto stracił na tym że przerobiłem Xboxa? NIKT ! Więc teraz sorry ale jak oni mi tak to ja im.
    Wracając - ps3 już dawno spiracili, kwestia tylko kiedy Blu-Ray zacznie się opłacać, bo narazie koszt nagrywarki i płyty przewyższa koszt samej konsoli.
    Jak tam tak zależy żeby nie piracić - nie piraćcie.
    Chyba kwestia zamknięta.

21. ZaMBoR

ZaMBoR Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja na Waszym miejscu zamiast zastanawiać się kiedy skończy się przerabianie konsol, zacząłbym się zastanawiać kiedy ludzie będą przerabiać konsole zanim jeszcze one wyjdą, tak jak jest to z grami na PC

Wczytywanie...

Poleć forum