1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Abx 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez szela_512, Październik 20, 2010.

1. szela_512

szela_512 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Choszczno
    Ja mam takie troche dziwne pytanie , a mianowicie ,to do czego służy ten program ABX 360? I Czy normalnie można sobie zgrać orginalną grę (oczywiście X360), na kompa i później odrazu nagrać np na Verbatim ? Czy trzeba coś jeszcze coś robić z tą zgraną grą ?I czy jak ściągam normalnie z neta w partach i później wypakowuje itp , to już odrazu mogę ją nagrywać ImBurn? Posze o odp , PODZIĘKUJE.;)))) Soryy że nie poszukałem , może już był taki temat na forum , ale jutro wyjeżdżam i nie mam czasu szukać.Pszepraszam.;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Floyd

Floyd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żyrardów
    Program ABGX360 służy do sprawdzania obrazów iso gier na X-boxa w swojej bazie danych potwierdzając w ten sposób jej autentyczność z oryginałem (nie ma co liczyć by polska edycja gry posiadała takową informacje) oraz jakie Wave gra zawiera, łącznie z SS v 1 lub 2.

Co do zgrywania gierek, nie to nie jet tak że się wrzuca gre do zwykłego Twojego czytnika w kompie zgrywasz i nagrywasz na inną płytę, ale jak to się dokładnie robi będziesz musiał poszukać, lub czekać na odpowiedź zaznajomionych ludzi w tym temacie.

Gre ściągniętą z neta warto własnie przeskanować sobie ABGX by wiedziec co tak naprawde siedzi pod obrazem iso oraz w celu naprawienia/wykrycia ewentualnych błędów w obrazie gry. A tak ogólnie to jak najbardziej takową gre można nagrywać, poprzez plik *.dvd lub poprzez ustawienia na stałem w programie pierwszej ścieżki.

4. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    no niestety normalnie nie mozna ,trzeba miec napęd samsunga z kreon drive żeby to zrobic
    lub myk z rozbieraniem napedu i wkładnaiem filmu DVD ale to skąplikowane
    najprosciej bedzie sciagnać z neta sprawdzic abgxem360 czy nie ma błedów i nagrać

5. szela_512

szela_512 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Choszczno
    No dzięki , ale jakbym chciał zgrać ogrinalne Red Death Redeption i Just Cause 2 od kolegi , to jaki musze mieć program do zgrania tych gierek na kompa .?

6. wonsz

wonsz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Musisz mieć odpowiedni napęd, za dużo roboty, pobierz lepiej z neta.

7. szela_512

szela_512 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Choszczno
    no ja mam taki napęd :
    NOWA NAGRYWARKA ZEWNĘTRZNA SAMSUNG SE-S084 USB! (1274295728) - Aukcje internetowe Allegro i on obsługuje DVD +R DL itp. Jest nowy , mam go chyba z 3 miesiące .;].

Poleć forum