1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

abxg360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jacek881, Grudzień 30, 2011.

1. jacek881

jacek881 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam ptanie co to tego programu wyczytałem tutaj że gre przed nagraniem trzeba przerzucić przez ten oto program. Ale co w nim wyskoczy jeśli coś jest nie tak. Wiem że napewno gdzieś na forum jest łopatologicznie wytłumaczone co i jak ale jakoś nie mogę tego znaleźć (wyskakuje kupe tematów i w żadnym nie moge znaleść jakiegoś tutka) Więc prosze wyjaśnijcie mi albo dajcie linka bo chyba ślepy jestem. Z góry dzięki :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. elektor

elektor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Torun
Wczytywanie...

Poleć forum