Abyss Odyssey - nowa chodzona bijatyka z losowo generowanym środowiskiem

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




ACE Team (autorzy Zeno Clash II) zaprezentowali dzisiaj swój kompletnie nowy projekt, przeznaczony na Xboksa 360 i PlayStation 3. Gra nazywa się Abyss Odyssey i trafi do sprzedaży na początku tegorocznego lata.

W Abyss Odyssey pokierujemy trzema wojownikami w serii scrollowanych poziomów. Tytuł nawiązuje do korzeni gatunku chodzonych bijatyk. Deweloperzy stawiają na arcade'owe motywy. Innowacją w Abyss Odyssey jest losowo generowane środowisko - dzięki The Infinite Abyss walczyć będzie można w nieskończoność. ACE Team skupia się również na głębokim systemie walki. W grze będzie można wykonywać uniki, "kasować" ruchy specjalne oponentów itd. Będziemy mogli również przejąć na chwilę kontrolę nad wrogiem.

Gra trafi na rynek na początku sezonu wakacyjnego 2014 roku. Przewidywane są wersje na X360 i PS3.


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Aizen30

Banned
Jak zawsze crap.
 

skyDragon

Użytkownik
Użytkownik
Jak zawsze crap.
Jak zawsze jakiś hejter, takie chodzone bijatyki nieraz są lepsze od gier AAA. Ale kolega już wie że to crap, a nawet w to nie grał.
 

Aizen30

Banned
Jak zawsze jakiś hejter, takie chodzone bijatyki nieraz są lepsze od gier AAA. Ale kolega już wie że to crap, a nawet w to nie grał.
Takich gier jest pełno na adroidzie, nie muszę grać tak umiem ocenić czy ta gra mnie zainteresuje.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
@UP
LOL

Przecież to wersja alpha więc czego oczekujesz?


Pomysł fajny tylko niech bardziej to dopracują i może być ciekawa pozycja :) Może nie super mega hit ale średnia półka powinna być osiągalna :)
 

skyDragon

Użytkownik
Użytkownik
dla mnie zawsze PES > FiFa, chodz zobaczymy czym producenci nas zaskoczą tym razem.
Kolego tylko tutaj mowa o grze konsolowej, a nie mobilnej, ja też wiem że większość takich gier na androidzie to crapy. Ale na konsoli to inne gry, grałeś w Dragon's Crown? Zapewne nie, zagraj a potem się zastanów co mówisz.

Wysłane z mojego Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2
 

Do góry Bottom