1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

AC 2 brak zapisu

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez KrzychuuPL, Styczeń 22, 2013.

1. KrzychuuPL

KrzychuuPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam pytanie jak w AC 2 zapisuje się stan gry? dziś zacząłem i pograłem trochę, wyłączyłem i nic, gra zaczyna się od momentu jak gość wysiada z bagażnika auta.

Zacząłem później trochę więcej grać, i zadzwoniłem do kolegi jak to zapisać żeby znów jaj nie było, to chyba w konia mnie zrobił bo twierdził "nie martw się, samo się automatycznie zapisuje po przejściu misji" mówię Ok, może pierwszy raz coś źle zrobiłem i się nie zapisało, lecz teraz wchodzę i znów mam stan gry od początku, gdy wysiada z bagażnika samochodu i idzie z tą babką....

Szukałem w menu i tam nie widzę Save game, więc jak te cholerstwo się zapisuje ? Z góry mówię że Oryginał i konsola nie przerabiana więc nie ma co mówić że coś źle z grą.

Może istotne/nie istotne ale 3 dni temu przeniosłem konto z PL na UK i to właściwie pierwsza gra którą gram po przejściu, ale raczej to nie jest powód że gra się dwa razy nie zapisała (skoro automatycznie się zapisuje)

Chcę zacząć jutro po raz 3, więc pomóżcie co tu zrobić...

2. Lotnik421 Xbox One

3. kamileqPL

kamileqPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    samo sie zapisuje. jak w prawym rogu masz obracajacy sie romb. zapisuje sie po zakonczonej misji, po odkryciu czegos, po uleczeniu, po zakupie czegos. gra ogolnie save`uje sie bardzo czesto

jak nie pomoże to usuń pliki gry z pamięci konsoli, wyczyść pamięć podręczną i wtedy zagraj.

Wczytywanie...

Poleć forum