AC 2 DLC jak nagrac?

kacprzak_Lca

Użytkownik
Użytkownik
Otóz na necie pojawił sie do sciągniecia DLC do assassina(sekwencja 12) i zajmuje tylko ponad 600 mb wiec moge to nagrac normalnie na zwykłą płytke DVD??
 

the-man

Użytkownik
Użytkownik
DLC (wszystkie wraz z Arcade games) jest dostępny tylko przez Xbox live nic Ci nie da wypalanie na CD, DVD. Jedynie przeróbka "JTag" daje taką możliwość po skopiowaniu na dysk.
 

kacprzak_Lca

Użytkownik
Użytkownik
moze jakies szczegóły??
 

Aras64

Użytkownik
Użytkownik
szczegóły są takie, że albo kupisz albo nie zagrasz DLC nie spiracisz ;]
 

AjnSztajn

Użytkownik
Użytkownik
I tu się mylisz Aras64 - można i grać na pirackich dlc. Na ********** jest już cały live ( gry i wszystkie dlc ) tylko że trzeba mieć odpowiednio zmodyfikowaną konsolę. Chyba że DLC ukazuje się normalnie w wersji pudełkowej jak F3 wtedy instalujesz na hd i grasz.
 

Reverze

Użytkownik
Użytkownik
A nie można kupić tego Kita który łączy dysk Xboksa z komputerem i potem przesłać odpowiednim programem grę do odpowiedniego folderu. Czytałem że tak można bez żadnej przeróbki domowej roboty.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Nie nie możecie tak zrobić. Jedyna konsola która to odpali to XBR. Koniec głupiego tematu, nie posiadacie odpowiedniej wiedzy.
 

Staroch

Użytkownik
Użytkownik
a kiosk 2.1 nie wyszedł jeszcze ?
on wlasnie ma taka mozliwosc podobno nagrywania dlc na dysk i gier arcade

http://xboxforum.pl/aktualnosci-f9/kiosk-2-1-another-360-menu-video-38416.html
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Tak wyszedł już hoho dawno
 

the-man

Użytkownik
Użytkownik
A nie można kupić tego Kita który łączy dysk Xboksa z komputerem i potem przesłać odpowiednim programem grę do odpowiedniego folderu. Czytałem że tak można bez żadnej przeróbki domowej roboty.
Jak pisałem wcześniej nie można, posiadanie samego DLC jako zawartości to nic, cały problem to profil. Nie pobierzesz z Live to nie masz dodane do profilu czyli masz i nie możesz "ugryźć".
 

szelmud

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
to poco te DLC wychodzą na róznych stronach P2P ?
 

cocieto13

Użytkownik
Użytkownik
Po to zeby uruchamiac je z odpowiednio przerobionej konsoli ktora odpala homebrew .... NIE DA SIE URUCHAMIAC Z DVD !!
 

Do góry Bottom