1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

AC 2 i problem z uruchomieniem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Matt94Xbox, Marzec 19, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Matt94Xbox

Matt94Xbox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    B-stok
    Witam. Tak jak wyżej napisałem mam problem z uruchomieniem assassina 2 otóż po odpaleniu gry pojawia mi się jedynie logo xboxa i menu takie jak do filmów (odtwórz, stop itd.) assassin jest na wave 4 a inne gry z tego wave np. l4d2, cod mw2 chodzą mi bez problemu. I mam problem bo nie wiem jakiego mam iXtreme, konsola była przerabiana nie tak dawno. Czy sadzicie ze activate iso pomoże?
    @edit
    A i zapomniałem dodać że tym razem nagrywałem płyte predkościa x4 bo pisało że lepszymi nagrywarkami można, czy w tym moze lezec problem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Zlocisz1234

Zlocisz1234 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak gry z wave 4 ci działają to masz 1.61 .
    Na jakie płyty nagrywałeś ? Ja dokładnie nie pamiętam ale jak nagrywałem na płytę emteca Operation Flashpoint: Dragon Rising to raz działało , były błędy , a czasem działo się tak jak mówisz.
    Kupiłem płyty Verbatim i jestem zadowolony.Może ściągnęłeś wersję NTSC ...
    Spróbuj jeszcze przeczyścić płytę (pewnie to zrobileś a jeśli nie to.. zrób to ! :D )
    Assassina 2-ke mam , działa bez problemu, mam ixtreme 1.6 , chodzi bez activate , nie pamiętam czy przerabiałem go z wave 4 na 3 czy jak to tam było, może jednak ściągnij activate , nagraj i zobacz możliwe ,że to jest to...
    Miałem raz tak z prototypem , zamawiałem od takiego gosta po 2 dychy gierki i nie działał mi na 1.6 ,bo nie zmienił wave'a . Ale o tym nie będę gadał ... zawsze activate się może przydać jak nie tu to tam... :D

4. Matt94Xbox

Matt94Xbox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    B-stok
    ehh.. no nie spodzewałem sie wystarczyło tylko dobrze przetrzeć płyte. Jednak najprostsze metody są najlepsze :D Dzięki i temat do zamknięcia

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum