1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

AC 2 PROBLEM POMOCy !

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez arekkobylo, Lipiec 30, 2011.

1. arekkobylo

arekkobylo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
    więc tak mam problem potrzebuje pilnej odp. A mianowicie konto silver z AC 2 ok ściągłem i co! na kupionym koncie działa a na na moim główny piszę nie można uruchomić ASSasin creed 2 Proszę o pomoc może dlatego że mam tamte konto ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. pelikan15

pelikan15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nysa
    Nie jestem pewien ale chyba da się jakoś przenieś licencje jeśli nie niech mnie ktoś poprawi.. Jezeli sie nie da pozostaje gra na zakupionym koncie.

4. arekkobylo

arekkobylo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
    może ktoś jeszcze się wypowie proszę !

5. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Powinno działać, bo pobrana zawartość przypisuje się do konsoli. Może kupiłeś konto, które nie było zmigrowane na Polskę.

6. Paster03

Paster03 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zgorzelec, Poland
    A przeniosłeś licencję na Przesyłanie licencji na materiały do innej konsoli - Xbox.com ?

Wczytywanie...

Poleć forum