1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

AC 4 - Nie można uruchmic gry. Pobierz ją ponownie.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bazyliszeka, Grudzień 26, 2013.

1. bazyliszeka

bazyliszeka Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jestem totalnym amatorem w kwestii xboxa. Do tej pory wszystkie gry przerabiałam na format god i wgrywałam na dysk i działały. Teraz mam problem bo AC4 okazuje mi błąd "Nie można uruchmic gry. Pobierz ją ponownie."
    Pobrałam grę z 2 różnych źródeł, przerabiałam na format god i xex. Za każdym razem jest to samo. Ładuję tylko pierwszą płytę bo druga to multiplayer.

Jakieś porady jak rozwiązać problem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Spróbuj wyczyścić pamięć podręczną.
    Normalnie powinnaś przerobić DVD1 do XEX/GOD i wrzucić na dysk konsoli i nic więcej nie robić. Wszystko musi działać.

4. bazyliszeka

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wyczyszczenie pamięci nic nie pomogło. Macie jeszcze jakieś sugestie?

5. bazyliszeka

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na serio nikt nie jest w stanie pomóc?

Wczytywanie...

Poleć forum