1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

AC ap 2.5

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez alphaaa, Listopad 22, 2010.

1. alphaaa

alphaaa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    Witam, konsole uaktualniałem kartą pamięci 512mb wsadzoną do czytnika microsd, który zresztą jest moim dyskiem do konsoli lecz na innej karcie, aktualizacja to 2.0.12416.0. Po krótkiej instalacji i restarcie konsoli wyskoczył mi komunikat, że nie można aktualizować konsoli gdyż mam nie wystarczająco miejsca na swojej karcie pamięci, z racji tego, że nie miałem podpiętej drugiej karty pamięci z aktualnym profilem i save'ami kliknąłem anuluj, kolejny restart konsoli nowe intro, nowy wygląd menu wchodzę w ustawienia zgodnie pokazuje dashboard: 2.0.12416.0. Wkładam wypaloną płytę z AC poprzednio spatchowaną do wave 3, woła o aktualizację, klikam ok, błąd. Dodam jeszcze, że nie wiem konkretnie jaki typ napędu mam konsola falcon z 09.08, a przeróbka to 1.6. Oczywiście teraz jak chce konsole aktualizować to po włożeniu płyty nic się nie dzieje. Wiem, że to wina nowego zabezpieczenia, lecz u mnie po prostu ta aktualizacja nie doszła do końca. Może to wina spatchowanej gry?

2. Lotnik421 Xbox One

3. AiZo

AiZo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakĂłw, Poland
    Owszem, to wina tego, że spatchowałeś grę.

4. vasyl181

vasyl181 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Emanko, po pierwsze skombinuj sobie zamiast tej karty pendrive'a min. 4Gb. Po drugie na tym dashu ci nie pojdzie. Po trzecie musisz czekac jak ja na ixtreme LT+ zreszta chyba juz wyszedl. Po czwarte nie mozna aktualizowac ze spatchowanej plyty. Po piate kup sobie oryginalna gre:D

5. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    musisz doinstalowac avatary. nagraj ten update na plytke i z plytki zaktualizuj. Ale i tak AC nie dziala jesli nie wykona sie pewnego triku opisanego na forum.

Poleć forum