1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

AC:B, Fable 3 i CRT

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Adrian278, Grudzień 15, 2010.

1. Adrian278

Adrian278 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Białystok
    Witam, otóż zamierzam kupić Fable 3 lub AC:Brotherhood i nasuwają się 2 pytania:
    1.Którą z tych gier lepiej kupić?
    2.Mam telewizor kineskopowy 42` 16:9 i np grając w Mass Effect 2 napisy są tak małe, że nawet siedząc 1,5-2m od TV ledwo można je przeczytać, a np w Dragon Age czy Fallout 3 napisy widać dosyć dobrze. Czy w AC:B i Fable 3 nie będę miał takich problemów z napisami?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    AC B fajniejsze :) Dłuższe, ciekawsze, lepsze graficznie - napisy na CRT są dobrze widoczne.

4. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Także potwierdzam że napisy na CRT są dobrze widoczne, bo sam przeszedłem grę, ale teraz się przerzuciłem na monitor lcd (co Tobie też polecam, bo tu już chyba jest większym standardem w polskich domach, niż wypasiony tv lcd) i jest o niebo lepiej.

PS. Gdzie ty zanalazłeś tv CRT 42", słyszałem że CRT są tylko do 32" pewnie żeś zmierzył razem z obudową ^^

5. tomaszek12

tomaszek12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No fakt też zwróciłem uwagę na Tv CRT 42 cale .......to musi być monstrum :) miałem 32 cale i był wielki i ciężki ok. 50 kg. -jakoś sobie nie wyobrażam 42 cali -chyba jedna pomyliłeś technologie :)!!!!!

Wczytywanie...

Poleć forum