1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

AC:B i Fable 3

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Guanabana, Styczeń 16, 2012.

1. Guanabana

Guanabana Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, lt 2.0, dash 14699, cicha aktualizacja. Czy jest jakiś sposób odpalenia Fable i asasyna? Wyskakuje, ze płyta nieobsługiwana. Po wgraniu najstarszego możliwego TU jest to samo. Istnieje iny sposób?

2. Lotnik421 Xbox One

3. bady48

bady48 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wgrywałeś TU wszystkimi możliwymi sposobami? U mnie tylko zadziałał program Horizon. Z 360 Revelation operacja sie nie powiodła.

4. gander84

gander84 Guest

Acb mozna nagrac i bedzie dzialalo normalnie jak chcesz to moge podeslac ci topologie i wgrasz przez xbc ten sposob dziala na 100 % bo właśnie jestem w połowie gry. Natomiast fable 3 nie udalo mi sie uruchomic po wielu probach odpuscilem. Na ta chwile nie ma topologi pozwalajacej n a odpalenie fable 3 na dashu 14699 a przepuszczenie przez abgxa nowego takze nie dziala choc wyskakuje wszystko na zielono. Pozdrawiam jak cos to pw

Wczytywanie...

Poleć forum