1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

AC:B multiplayer eng vs pl

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Dafne, Maj 9, 2011.

1. Dafne

Dafne Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Pytanie może dla wielu trywialne jednak nie miałem jeszcze okazji grać w mutli bo dopiero dotachałem drugą dziewiczą konsole i chciałbym zacząć od AC:B. I tu mam pytanie. Czy będzie się różnic rozgrywka jeżeli kupię AC:B w wersji eng vs wersja pl? Czy z pl nie bede mogl grac z zagranicznymi a z eng z naszymi? Czy na dowolnej wersji bede mogl grac ze wszystkimi a jedynie po prostu komunikaty beda w wersji eng lub pl? Ktoś moze mnie oswiecic jak to jest dokladnie?

Drugie pytanie to jezeli kupuje na alle*** gre to ona musi miec jakis kod (szczegolnie jezeli chodzi o uzywane gry) czy po prostu wazne zebym mial golda wykupionego a gra nie musi miec zdrapek zadnych by grac?

Dziekuje i prosze o wyrozumialosc

2. Lotnik421 Xbox One

3. michal158

michal158 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja miesiąc temu kupiłem AC:B na allegro. Gra ma u mnie 10/10 więc polecam
    Co do multi (i ogólnie całej gry) to nie ma AC:B po polsku, jest tylko z polskimi napisami. Ta akurat gra nie ma żadnego kodu (chyba tylko bf:bc 2 ma kod vip). Wystarczy ci że będziesz miał golda i już możesz spokojnie grać. W multi spotkałem obecnie tylko 1 polaka więc to chyba nie robi różnicy. Kup sobie wersje PAL jeśli masz konsolę kupioną w europie. I to tyle
    Miłego grania

4. Floyd

Floyd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żyrardów
    Ogólne założenia są takie że nie ważne jaką dystrybucje gry masz. Jesteś łączony z serwerem przydzielonym do Twojego regionu rozpoznawanego po adresie IP, tzn. że jak grasz z polski nie używając żadnego proksy itp. to oni wiedzą ze grasz z polski =].

5. Dafne

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dziekuje za infa. W zwiazku z tym skoro nie ma roznicy nie ma sensu przeplacac i wciagne wersje eng. Pozdrawiam serdecznie.

6. krosfajer

krosfajer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Dodam tylko, że wersja PL ma trochę bajerów na multi np. dodatkowe postacie, które normalnie trzeba kupić. Sam dokładnie nie wiem co tam jeszcze jest, gdyż osobiście mam wersję angielską. Dodatki Animus 1.0 i 2.0 chyba działają z wersją polską natomiast nie wiem jak to jest z dodatkiem Porwanie Da Vinciego.

7. norbert910

norbert910 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Niestety porwanie Da Vinciego to pierwszy płatny DLC do AC:BH.

8. Dafne

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Teraz już zgłupiałem całkowicie (szczescie ze nei wygralem aukcji). Okazuje sie ze roznie to jest. Jest wersja BH: Da Vinci i jedni to traktuja jako BH z dodatkiem DLc Da Vinci a tez jest BH: Davinci Porwanie i to zupelnie podobno cos innego z dodatkowymi misjami nowymi.

9. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    A ja myślę że ni daj się oszukać, Da Vinci Dissapearance (po polsku Porwanie Da Vinciego) jest tylko w formie elektornicznej, to że na płycie jest ten dodatek to są zwykłe bujdy, gdyby tak było to by musieli masowo wyproduklować nowe płyty w tłoczni z wgranym dodatkiem, co im by się na bank nie kalkulowało.

10. Dafne

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Edycja Da Vinci
    Edycja Da Vinci Dissaperance

Teraz pytanie czy to z drugiego linku zawiera multiplayer Brotherhood + dodatkowe multiplayer? Pytam bo czesc sprzedawcow nie potrafi mi odpowiedziec sensownie bo pisza ze nie grali ze tylko sprzedaja a od innych nie otrzymalem odpowiedzi.

Edit:
    Wersja PL z Da Vinci jest PL. Multiplayer jest PL ale gracze sa tez zagraniczni. Dodatkowy kod byl w opakowaniu po wpisaniu ktorego zassalo sie za darmo "Porwanie Da Vinci".

Wczytywanie...

Poleć forum