1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

AC:B Multiplayer

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Xinqev, Grudzień 31, 2011.

1. Xinqev

Xinqev Guest

Witam, dziś doszła do mnie gra - AC:B. Na okładce napisane jest, iż Xbox Live będzie dostępny jesienią 2010 ( : P ). Teraz tak:

1. Zastanawiam się czy multiplayer będzie mi na niej działał (jeszcze nie mam golda)?
    2. I czy ktoś może wie do kiedy jest -60% na 3 miesiące zakupienia golda i jak ta transakcja przebiega?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    Tak będzie działał. Ja grałem w niego zaraz po premierze i hulał teraz także hula.
    Musisz podpiąć konto paypal lub karte kredytową. Następnie wchodzisz na konsoli w to okienko promocyjne i kupujesz normalnie promocyjnego golda. Automatycznie włączy sie odnawianie po normalnej, a raczej nowej cenie czyli 79,99 więc je wyłącz ( możesz to zrobić z poziomu strony xbox.com )
    Karty odpiąć się nie da przez strone więc jeżeli bardzo na tym zalezy musisz dzwonić do MS.
    Fajna promocja aż głupio nie korzystać.

4. Xinqev

Xinqev Guest

CZyli jeśli chce mieć golda tylko i wyłącznie na te promocyjne 3miesiące do podłączam np. PayPala, a potem wyłączam odnawianie i wszystko będzie okej?

Do kiedy trwa ta promocja?

5. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    Tak. Z tym, że z paypalem jest ten problem, że konto musisz mieć potwierdzone więc do niego podpiętą karte kredytową albo sprawdzone analogowo.
    Jeżeli już takie masz to kupujesz i tyle.

Promocja nie jest terminowa więc radze się spieszyć. Najpewniej od nowego roku już coś innego dadzą.

6. Xinqev

Xinqev Guest

7. farrer92

farrer92 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tak, jest to legalne i bedzie dzialac :)

Wczytywanie...

Poleć forum