1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

AC:B pytanie

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez mihcal5, Grudzień 30, 2010.

1. mihcal5

mihcal5 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Otóż grę kupiłem za nie małe pieniądze (jak dla mnie) i chciałem sobie ją przejść dokładnie zaliczając większość misji i achievementów. Zrobiłem rożne misje te dla "pań lekkich obyczajów", złodziei, assassynów, znalazłem wszystkie zwoje Romulusa, wszystkie piórka, dość dużo flag i ogólnie wszystko starałem się zrobić. I teraz mam pytanie: czemu mam 54% przejścia gry jak jestem już w połowie 8 sekwencji (i te wszystkie rzeczy - powyżej)? Raczej 100% nie będę mieć ze względu na flagi, ale myślałem że dojdę do 80/90%.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Robinq

Robinq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    100% syncho we wszystkich wspomnieniach
    Odbudowany cały rzym
    Wszystkie wyzwania gildii
    Treningi wirtualne (?)
    Wszystkie zadania gildii
    Cały ekwipunek
    Zadania kupców

A powyższe warunki?

4. mihcal5

mihcal5 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    co to są zadanie kupców to znaczy te u lekarza, kowala itd. ? (mam wersje ang. jak coś)

5. redman89

redman89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    @up Musisz znaleść różne rzeczy najłatwiej je znaleść w skrzyniach ze skarbami.

6. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Przecież najwięcej % dostaje się za 100% synchronizację w misjach fabularnych i pobocznych ! Np masz warunek w misji by zabić kilka celów w 2min, to dajesz dzidę i deszczem strzał zabijasz żołnierzy. Albo nie strać w misji ani jednego punktu zdrowia, w tedy z pomocą przyjdą także asasyni-rekruci i bomby dymne :) itp, chyba wiesz o co mi chodzi?

Wczytywanie...

Poleć forum