1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

AC:B zadania kurtyzan - zabijanie kusza po cichu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Xbox1, Styczeń 29, 2011.

1. Xbox1

Xbox1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy ktoś wie jak wykonać wyzwanie czy coś takiego z tablicy zawieszonej z budynku kurtyzan? Chodzi o zabicie strażników/wrogów w liczbie 20 po cichu za pomocą kuszy. Zawsze byłem nie zauważony, strzelałem z dach, na dole, do strażników na górze i dole i nie zalicza. Nadal mam 0/20. Czy ktoś wie kogo trzeba sprzątnąć, gdzie i jak? Z góry dzięki

2. Lotnik421 Xbox One

3. blarok

blarok Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kuszą ?
    Może w danym sektorze trzeba ich zabić?

4. slawekzxcv

slawekzxcv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Może w nich nie trafiasz??

5. aux7b

aux7b Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gliwice
    musisz likwidować kolesi którzy stoją na straży, tych którzy np stoją w jakiejś bramie (przejściu) i blokują ją byś nie mógł przejść. najlepiej zrobić to podczas misji..

Wczytywanie...

Poleć forum